OSMANCIK GÜNDEM-ULUSOY MEDYA 
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91495.9386
Euro6.56346.5897

Geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Kahveden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Osmancık’ın basın mensuplarını ağırladı.

KAHVEDEN Osmancık’ın Basın Mensuplarını Ağırladı

Geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Kahveden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Osmancık’ın basın mensuplarını ağırladı.

İlçede yapılan düzenlemelere, açılan yeni yerlere bir yenisi daha eklendi. Kısa sürede Osmancık’ın gözde mekânlarından biri haline gelen Kahveden hizmet vermeye başladı. Kafe kendine özgü sıcak ortamıyla, zengin yemek menüsüyle, her damak tadına hitap eden kahveleriyle, profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarıyla ve Kızılırmak görüntüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Haftanın iki günü yapılan canlı müzik ile misafirlerinin kulağının pasını silen mekân bunun yanı sıra eşiniz, dostunuz ve aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirip sohbet edebileceğiniz,dilerseniz de tek başına kafanızı dinleyip, bir bardak çay eşliğinde bir kitabın sayfalarında kaybolabileceğiniz nezih bir yer. 

İşletme Müdürü Mustafa Işık, Osmancık’ta görevlerini icra eden Gazetecileri, bu nezih ortamda güzel bir akşam yemeği ile aynı masa etrafında topladı. Yemek esnasında geçen sohbette mesleğimizin önemini belirten Işık, “ Halkın haber alma özgürlüğü için emek sarf edip, görevinizi başarıyla icra ediyorsunuz. Başarılarınız daim olsun “dedi.

Mustafa Işık ve personellerine bizleri davet edip, özveri ile ağırladıkları için teşekkür ediyor ve hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 KAHVEDEN Osmancık’ın Basın Mensuplarını Ağırladı 1 KAHVEDEN Osmancık’ın Basın Mensuplarını Ağırladı 2

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın