ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79465.8179
Euro6.41736.4430

Çorum Osmancık’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Renklerden Öğretmen Görsel Sanatlar Sergisi açıldı.

Sevgilerini çizgi ve boya ile anlattılar
Çorum Osmancık’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Renklerden Öğretmen Görsel Sanatlar Sergisi açıldı.


Osmancık Atatürk Ortaokulu’nda gerçekleşen sergi Okul Müdürü Adem Şahin’in desteği ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Nursel Uluhan öncülüğünde gerçekleştirildi.

Osmancık’ta bulunan okullardan öğrencilerin yaptığı resimlerin yer aldığı sergi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla organize edilen serginin açılışına Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Öğrencilerin el emeği ve becerilerini sergileyip öğretmenlerine olan sevgiyi anlattıkları resimlerin yer aldığı sergi açılışında Müzik Öğretmeni Hilal Gönül Kınıklı da şarkı söyleyerek etkinliğe eşlik etti.

Sergi açmadaki gayretlerine değinerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Görsel Sanatlar Öğretmeni Nursel Uluhan, “Bu sergi sayesinde öğrencilerim biraz daha özgüvenli olsun ve yeteneklerinin farkına varsınlar istedim. El birliğiyle çok güzel bir iş başardık. Emeği geçen, gönülden yanımızda olan herkese katılımcılar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Birbirinden anlamlı Renklerden Öğretmen Görsel Sanatlar Sergisi katılımcılar tarafından beğeniyle gezildi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın