ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79465.8179
Euro6.41736.4430

Çorum’un Osmancık Belediye başkanı Ahmet Gelgör ve başkan yardımcısı Hüseyin Cebeci Osmancık Haber Gazetesine iadeyi ziyarette bulundu.

Osmancık Belediye başkanı İade-i ziyarette bulundu
Çorum’un Osmancık Belediye başkanı Ahmet Gelgör ve başkan yardımcısı Hüseyin Cebeci Osmancık Haber Gazetesine iade-i ziyarette bulundu.
Osmancık Haber gazetesi Sorumlu Yazı işleri Müdürü Selma Çetindere ve DHA Muhabiri Mustafa Ulusoy tarafından karşılanan Osmancık Belediye başkanı Ahmet Gelgör ve başkan yardımcısı Hüseyin Cebeci, seçilerek yeni göreve başladıklarında  hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çetindere ve Ulusoy’a iade-i ziyarette bulunduklarını ifade ederek gazetecilerin  ülkemizde ve dünya genelinde yapmış olduğu faaliyetlerle  çok önemli bir görevler yaptıklarına dikkat çekerek teşekkür ettiklerini belirttiler.
Osmancık Haber Gazetesi Sorumlu Yazı işleri Müdürü Selma Çetindere  ve DHA Muhabiri Mustafa Ulusoy’da Başkan Gelgör ve yardımcısı Cebeci’nin  kendilerine  gösterdikleri yakın  ilgiden ve alakadan dolayı teşekkür ederek , göreve başladıkları ilk günden bu yana Osmancık için yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Osmancık halkı adına şükranlarını sundular.
Ziyarette karşılıklı olarak Osmancık’ın sorunları, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişi ve sohbet ile sona erdi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın