OSMANCIK GÜNDEM-ULUSOY MEDYA 
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387

Çorum'un Osmancık ilçesi Belediye Kültür Sitesinde Çarşamba ve Cuma olmak üzere sınıf öğretmenleri ile branş ortaokul ve lise öğretmenlerine seminer verildi.

Osmancık'ta Karayolu Trafik Güvenliği Uygulama Semineri 

Çorum'un  Osmancık ilçesi  Belediye Kültür Sitesinde Çarşamba ve Cuma olmak üzere sınıf öğretmenleri ile branş ortaokul ve lise öğretmenlerine seminer verildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 2017 yılı içerisinde oluşturulan "Karayolu Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi" kapsamında yürütülmesi gereken stratejik çalışmalar doğrultusunda ülkemiz genelinde, karayolu trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen denetim hizmetlerinin yanında, yol kullanıcılarına yönelik eğitim faaliyetleri de beraberinde yapılması için seminer düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar neticesinde 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı öncesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda 02-06 Eylül 2019 tarihleri arasında öğretmenlere yönelik düzenlenmiş olan "Mesleki Çalışma Programı" içeriğine trafik eğitimi konulu bilgilendirme faaliyetleri de eklendi.

Bu doğrultuda, İlçe Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri, Büro Amirlikleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile koordinasyon kurularak verilen seminer sonrasında program son buldu.


 324 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın