ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79465.8179
Euro6.41736.4430

Çorum Osmancık Belediye Başkanı İşadamı Ahmet Gelgör, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla düzenlenen akşam yemeğinde basın mensupları ile bir araya geldi.

Başkan Gelgör'den basına kutlama 

Çorum Osmancık Belediye Başkanı İşadamı Ahmet Gelgör, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla düzenlenen akşam yemeğinde basın mensupları ile bir araya geldi.

Osmancık Belediye Başkanı İşadamı Ahmet Gelgör, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Gemici Tabiat Parkı´nda (Şehit Astsubay Mustafa Ayna Parkı)  akşam yemeği ikramında bulunarak basın mensupları ile bir araya geldi. Başkan Ahmet Gelgör, basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı´nı tebrik etti.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´ün Gemici Tabiat Parkı´nda (Şehit Astsubay Mustafa Ayna Parkı)  basın mensuplarına ikram ettiği akşam yemeğine Osmancık Belediyesi başkan yardımcıları, Hüseyin Cebeci, Kadir Eskiadam, Belediye Meclis üyesi Ahmet Özoğlu Osmancık Belediyesi Avukatı Vedat Şahin, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emrah Baş,  Osmancık´ta görev yapan ulusal basın temsilcileri, basılı gazete çalışanları, internet sitesi sahipleri  katıldı.

Başkan Gelgör, konuşmalarına başlarken gözü, kulağı, dili olan  Osmancık basınımıza, çalışanlarına sansürsüz, nice 111 yıllar  diliyorum. Dedi

Osmancık’ta yapılan çalışmalar hakkında kısa kısa bilgilendirmelerde bulunan başkan Gelgör, sıkı sık gündem gelen doğal gaz çalışmaları yaklaşık olarak % 70 ‘i tamamlandı. İlerideki günlerde doğalgaz gelmeyen hiçbir hane kalmayacağını belirterek göreve geldiklerinde 2019 yılının projesi yapılmıştı. Biz bu projeye ekleme veya çıkarma yapma şansımız yok. Fakat 2020 yılında hazırlanacak projeye göre istediğimizi koyacağız. Kumbaba köprüsünün  alt tarafında kalan sahil şeridinde çalışmalara başladık. En kısa zaman zarfında bitireceğiz. Tarihi Koyunbaba köprüsü'nün gece karanlık olduğu yönünde bize bilgiler geliyor. Anıtlar yüksek kurulu bu köprüye çivi bile çaktırmıyor. bu nedenle buranın ışıklandırılması için başka formüller deneyeceğiz. Yeni yapılan asma köprü ise DSİ tarafından yapıldığı için orasının ışıklandırılmasını onlar proje dahilinde yapıyorlar. Bizi vekilimizle karşı karşıya getirmeye çalışan mihraplar var.Vekilimizle hiçbir sorunumuz yok. El ele verirsek her şeyin üstünden geleceğimize inanıyoruz. Başka Osmancık yok. Biz Osmancık’a hizmet için geldik. Osmancık Belediyesi olarak  İller Bankası hariç hiçbir özel bankaya ve SSK´ya borcumuz  yok. Osmancık belediyesinde çalışan kimsenin yerini parti ayırımı, görüş farklılığı nedeniyle değiştirmedik. Bazı görevlendirmeler yaptık. Bazı müdürlükler kapandı. Yeni görevlendirmeler yaptık. Her şey daha iyi ve güzel için. Temizlik işleri olarak 500 küçük konteyner daha sipariş verdik. Tertemiz yaşanır bir Osmancık için tüm belediye çalışanları olarak azimle gayretle çalışıyoruz. Eski Maarifin yerine de güzel bir düzenleme yapıyoruz. Proje ve planını çıkarttık.

Program bitiminde  Başkan Gelgör basın mensuplarına günün anısına içinde ajanda ve kalem bulunan çantalar hediye etti.

Başkan Gelgör kalem deyince  Bu kalem doğrunun yanında eğrinin karşısında olur. Daima iyileri yazar, doğruları, yazar. Bizde yanlış yapıyorsak karşımızda durun. Bizim amacımız Osmancık´a hizmet etmektir” Şeklinde ifadelerde bulundu.

Ardından yemekli toplantı günün anısına fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

 


287 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın