OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Yanlış park eden araç otoparka çekildi

Çorum Osmancık ilçe merkezinde yanlış park yapılan ve sahibine ulaşılamayan araç çekiciye yüklenerek Yeminli Otoparka çekildi.

Yanlış park eden araç otoparka çekildi

Çorum Osmancık ilçe merkezinde yanlış park yapılan ve sahibine ulaşılamayan araç çekiciye yüklenerek Yeminli Otoparka çekildi.

Osmancık ilçe merkezinde bilhassa çarşı içerisi ana caddelerde bayram önü nedeniyle araç yoğunluğu ve yanlış parklar yüzünden trafik sıkışıklığı yaşanıyor.  Şehir içi trafik ulaşımına nefes aldıracak çalışmalarına yön veren İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı şehir içi trafik ekipleri, konuyla ilgili denetim ve faaliyetlerini aralıksız devam ediyor.

Osmancık şehir içi trafiğinde oluşan hatalı park yapmaların önüne geçilmesi, ana caddelerdeki trafik akışının rahatlatılması, kaza yapmış ve trafiği engelleyen araçların kaza yerinden uzaklaştırılması ve trafikten men edilmiş araçların muhafazası hedefleniyor.

 Kızılırmak Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde bir araç tek sıra park yapmış araçların ardına park edildi. Diğer araçların sürücüleri araçlarının ardına park yapmış araç sahibine trafik ekiplerinin yardımı ile yaklaşık olarak 1 saate yakın zamanda ulaşamadılar. Trafik ekipleri de yanlış park yapan aracı çekici çağırarak olay yerinden kaldırıp yeminli oto parkına çektirdiler. Bu sırada Cadde araç trafiğine biraz zaman zarfında kapanmış oldu. Aracın çekilmesinin akabinde trafik akışı normale dönerken, diğer araç sürücüleri araçlarını alarak gidecekleri yere gittiler.

Böylece cadde de trafik akışı tekrar sağlanmış oldu.


1551 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın