OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Osmancık Belediyesi hızlı başladı hızlı bitiriyor

Çorum Osmancık Belediyesi Kızılırmak Sahilinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nı bambaşka bir görünüme kavuşturdu.

Osmancık Belediyesi hızlı başladı hızlı bitiriyor

Çorum  Osmancık Belediyesi Kızılırmak Sahilinde bulunan  Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nı  bambaşka bir görünüme kavuşturdu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Osmancık’ın bir cazibe ve dinlenme merkezi haline getirmeye çalıştığı Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda  çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.

Gelgör beraberinde  başkan yardımcısı Hüseyin Cebeci ile birlikte, mühendisler,  daire müdürleri, ustabaşıları, işçilerle dev projeyi Ramazan Bayramına yetiştirmek için belediyenin tüm imkanlarını seferber ediyor.

 En son Sakarya’dan getirttiği doğal çimleri de çiçeklerin yanına serdiriyor. Bisiklet yolu boyanıyor . Sahil kenarı bir baştan diğer başa kadar taş döşeme işlemi tamamlandı.

Başkan Gelgör konu ile ilgili olarak  “Muhsin Yazıcıoğlu Parkı yenilenen görünümü ile yeniden doğacak. Sadece Osmancık için değil çevre ilçelerimizin ve hatta ilimizin cazibe merkezi olacak şekilde dizayn ediyoruz. Tüm gücümüzle çalışmalarımız devam ediyor. Burasının Bayrama kadar yetişmesi için seferberlik başlattık“ ifadelerini kullandı.

Çalışmaları daire müdürleri ile birlikte yerinde inceleyen başkan Gelgör konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak moral buldu. Başkan Gelgör: “Daha bunlar Güzel Osmancık’ımız için bir başlangıç. Osmancık dendiğinde değil tüm Türkiye, Avrupası da tanıyacak Dünya sı da tanıyacak.Turizmi canlandıracağız.Yoldan geçen araçların bir bölümünü Osmancık ilçesi içerisine yönlendirip sıcak para bırakmasını,  böylece ekonomimizin canlanmasını planlıyoruz. Ekip işi bu işler ben ekibime güveniyorum. Yılmadan, usanmadan azimle ve gayretle bu memleket için çalışacağız. Allah utandırmasın."dedi.


2362 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın