OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
Takvim

Osmancık Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı için seferber

Osmancık Belediyesi, son günlerde tüm mesai ve enerjisini Kızılırmak Sahil Kenarı Projesi ve Muhsin Yazıcıoğlu Parkı için harcıyor.

Osmancık Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı için seferber
Osmancık Belediyesi, son günlerde tüm mesai ve enerjisini Kızılırmak Sahil Kenarı Projesi ve Muhsin Yazıcıoğlu Parkı için harcıyor.

Projeye önem veren Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, dev projeyi Ramazan Bayramına yetiştirmek için tüm imkanları seferber etti.

Osmancık Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun adını yaşatacak olan parkın Ramazan Bayramına tamamlanması bekleniyor.

Park yapım çalışmalarını inceleyen Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, "Böylesine önemli bir siyasetçinin ismini ilçemizin en güzide yerinde yaşatacak olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz" dedi.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetinde önemli bir isim olduğuna dikkat çekerek bu ismin Osmancık’ta sonsuza dek yaşayacağını belirten Gelgör, "Efendiliğiyle milyonların gönlüne taht kurmuş, vatanperver kişiliği ile her zaman gençlere ve diğer siyasetçilere örnek olmuş, kaybedilen bir değer Muhsin Yazıcıoğlu'nu her zaman rahmetle anıyoruz. Böylesine önemli bir siyasetçinin adını ilçemizde yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Destek veren tüm meclis üyelerine tekrar teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Başkan Gelgör; “Osmancık’ta geleceğimiz olan gençlere, vatandaşlarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Çünkü onları geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz” dedi.

Gelgör, ”Proje kapsamında Kızılırmak kenarında Fen İşleri Müdürlüğümüzce başlatılan peyzaj alanlarımız sürüyor. Kızılırmak üzerinde yer alan Koyunbaba Köprüsü bitişiğinde yer alan “Muhsin Yazıcıoğlu Parkı” nehir boyu yeni köprü alanına kadar ki 200 metrelik olanın peyzaj çalışmalarını Ramazan Bayramına kadar tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız” ifadesini kullandı.

Bu arada Osmancık Belediyesi'nde görevli personel ve Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında istihdam edilen işçiler, çalışmaları Ramazan Bayramına kadar tamamlamak için yoğun çaba sarfediyor.


948 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın