OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
Takvim

Kızılırmak Köprüsü 3 ayda bayrama hazır hale geldi

İstanbul Samsun D-100 Karayolu Osmancık girişi Ulusoy Asya tesisleri yakında Kızılırmak üzerinde bulunan köprü 3 aylık bir çalışma sonucunda bayram öncesi trafiğe hazır hale geldi.

Kızılırmak Köprüsü 3 ayda bayrama hazır hale geldi
İstanbul-Samsun D-100 Karayolu Osmancık girişi Ulusoy Asya tesisleri yakında Kızılırmak üzerinde bulunan köprü 3 aylık bir çalışma sonucunda bayram öncesi trafiğe hazır hale geldi.

İstanbul-Samsun D-100 Karayolu Osmancık girişi Ulusoy Asya tesisleri yakında D-100 Kızılırmak üzerinde bulunan köprüde çalışmalar son hızla devam ediyor. Sıcak karışım serimi ve köprü korkulukların montajı yapıldıktan sonra 01 Haziran 2019 Cumartesi günü hizmete sunularak, trafiğe açılacaktır. Ilgaz inşaat firması 5 açıklıkla bu köprüyü 3 ay gibi kısa sürede yaptı. Çalışmalar şantiye Şefi Engin ve Azat Beylerin azimli çalışmaları ile son aşamaya gelindi. 

İstanbul-Samsun D-100 Karayolu Ulusoy Asya tesisleri yanında bulunan Kızılırmak köprüsü bayram öncesi trafiğe açılacağı bilgisine ulaşıldı. Köprünün açılması ile bayram önü trafikte rahatlama olacağı bekleniyor.

914 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın