OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247

Çorum Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi sergisi İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban’ın katılımı ile gerçekleşti.

Osmancık Halk Eğitimi Merkezi yıl sonu sergisi 
Çorum Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi sergisi İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban’ın katılımı ile gerçekleşti.    

Yazı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:50 Osmancık adresinde gerçekleşen yılsonu karma sergi açılış töreni kalabalık bir katılım ile gerçekleşti.
Her zaman her yerde, herkes için eğitim veren Halk Eğitim Merkezi yılsonu karma sergi açılışına; İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Arslan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Dağcı ve Ertan Çoban, Osmancık Halk Eğitim Müdürü İbrahim Gökdere, Siyasi Parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşların amir ve müdürleri, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve halk eğitim merkezi kursiyerleri ile çok sayıda davetli vatandaş katıldı.
Sergi açılışı halk oyunları gösterisi ile başladı. Katılımlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban’a kursiyerler tarafından çiçek takdim edildi. Halk oyunları gösterisinin başarılı olduğunu ifade eden Çoban, öğrencileri tebrik ederek teşekkür etti.
Osmancık Halk Eğitim Merkezi Salonun da düzenlenen sergide, Ak Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya’nın açılışa katılamayıp gönderdiği mesajının okunmasının ardından bir açıklama yapan Halk Eğitim Müdürü İbrahim Gökdere, dönem içerisinde kursiyerlerin hazırlamış olduğu Dikiş, Nakış Kat´i, Ahşap boyama, Örgü, kursların da kursiyerlerin dönem başından itibaren yaptıkları tüm ürünlerin sergide yer aldığını ifade etti.
Sergi açılışının kurdelesini İl Milli Eğitim Müdürü Yahya Çoban, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Arslan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Dağcı, Ertan Çoban ve İlçe Müftüsü Dr. Eyup Aydın hayırlı olsun dilekleri ile alkışlar eşliğinde kesti.
Katılımcılar tarafından büyük beğeni alan sergi hafta sonuna kadar tüm halka açık olduğu belirtildi.

 


567 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın