OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Türk Eğitim-Sen Osmancık'ta yetkili sendika oldu

Türkiye Kamu-Sen'e Konfederasyonu'na bağlı Türk Eğitim-Sen, Osmancık'ta yetkili sendika oldu.

Türk Eğitim-Sen Osmancık'ta yetkili sendika oldu 
Türkiye Kamu-Sen'e Konfederasyonu'na bağlı Türk Eğitim-Sen, Osmancık'ta yetkili sendika oldu.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı, Osmancıklı hemşehrimiz Talip Geylan, Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın ve Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Potuk'un çalışmaları sonucu Osmancık'ta yetkili Türk Eğitim-Sen aldı.

Genel Başkan Talip Geylan, "Toplam 601 eğitim çalışanının görev yaptığı ilçemizde artık her 2 eğitim çalışanından 1'i Türk Eğitim-Sen'li. 302 üyeyle yine yetkiliyiz. Yetki yine ehil ellerde. Bize güvenip bu kutsal sorumluluğu bize teslim eden bütün üyelerimize sonsuz teşekkürler..." ifadesini kullandı.

Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın ise sendikanın Osmancık'ta yetkiyi aldığını bildirerek, "Azmin zaferidir bu. Yoğun bir çalışma ve mücadele sonucu Osmancık ilçemizde istikrar bozulmadı. Bu büyük başarıda emeği geçen İlçe Başkanımız Mustafa Potuk ve yönetim kurulu üyelerine, işyeri temsilcilerimize ve katkı veren bütün üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Mücadele edenler belki her zaman kazanamazlar lakin kazananlar hep mücadele edenlerdir...

Varolsun Türk Eğitim Sen..." dedi.

Bu arada Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Kocakaplan ile birlikte sendikanın düzenlediği iftar programına katılmak üzere Osmancık'a geldi.

Geylan ve Kocakaplan, Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın, Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Potuk ve bazı sendika yöneticileri ile birlikte Osmancık İlçesini gezerek bazı incelemelerde bulundu. İnceleme gezisine Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör de katıldı.


536 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın