OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75305.7761
Euro6.32866.3540

Çorum Osmancık Asya Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Aytaç Baba, her yıl olduğu gibi bu yılda gazetecilere iftar yemeği verdi.

Baba, Gazetecilerle iftarda bir araya geldi

Çorum Osmancık Asya Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Aytaç Baba, her yıl olduğu gibi bu yılda gazetecilere iftar yemeği verdi.

Gazetecilerin tüm özel gününde bir araya gelip yemek düzenleyen Osmancık Asya Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Aytaç Baba, ramazan dolayısıyla Osmancık'ta görev yapan gazetecileri iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Osmancık Ulusoy Asya Tesisinde düzenlenen iftar yemeğine; Osmancık Asya Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Aytaç Baba, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, Osmancık Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Selma Çetindere, Osmancık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Özkan Özçelik, Demirören Haber Ajansı Temsilcisi Osmancık Günden İnteraktif Haber Gazetesi sahibi Mustafa Ulusoy, Anadolu Ajansı Temsilcisi Emrah Akıllı, İhlas Haber Ajansı Temsilcisi İsmail Kabakdere, Osmancık Gazetesi Muhabirleri Yılmaz Yolcu, İlkay Sever, Sema Uzar, Osmancık FM ve Kesin Karar Osmancık Temsilcisi İrfan Ermiş ile köşe yazarları Mehmet Gökel ve Muharrem Yıldız katıldı.

 536 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın