OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

AK Parti, basın mensuplarını iftarda buluşturdu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, kentte görev yapan basın mensupları için iftar yemeği düzenledi.

AK Parti, basın mensuplarını iftarda buluşturdu
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, kentte görev yapan basın mensupları için iftar yemeği düzenledi.

Anitta Otel'de gerçekleştirilen iftar yemeğine AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile Çorum Merkez ve ilçelerde görev yapan basın mensupları katıldı.

Yemeğe Osmancık'tan da; Osmancık Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Selma Çetindere, Osmancık Haber ekibi, Osmancık Gündem Gazetesi Sahibi ve DHA Muhabiri Mustafa Ulusoy, İHA Osmancık temsilcisi, Kızılırmak Haber ve Kızılırmak TV sahibi İsmail Kabakdere de katıldı.

Yemek sırasında bir konuşma yapan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 31 Mart yerel seçimleri öncesi göreve geldiğini hatırlatarak, seçim öncesi ve sonrası yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yerel seçimlerin bir değerlendirmesini yapan Ahlatcı, 17 yıldır gerek merkezi iktidarda, gerekse yerel yönetimlerde AK Parti bayrağının dalgalandığını, bu süreçte yapılan dev hizmetler olduğu gibi henüz yapılamayan işlerin de bulunduğunu kaydetti.

Çorum için havaalanının olmazsa olmaz bir yatırım olduğunun altını çizen Ahlatcı, kendisinin il başkanlığı döneminde havaalanını Çorum'a getirmek, yatırımların önünü açmak için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini vurguladı.

Çorum için gelmesi gereken en önemli yatırımın havaalanı olacağını bildiren Ahlatcı, bu konuda yaptıkları girişimler sonucu somut gelişmeler kaydettiklerini, önümüzdeki süreçte havaalanı yatırımının Çorum'a geleceğine yürekten inandığını söyledi.

Havaalanının Çorum'da diğer yatırımların önüne de açacağını dile getiren Ahlatcı, demiryolu, eski Devlet Hastanesi'nin yeniden açılması gibi yatırımlar hakkında da bilgiler verdi.

148 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın