OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı bayrama hazır

Çorum’un Osmancık ilçesinde Belediyeden, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na büyük vefa.

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı bayrama hazır

Çorum’un Osmancık ilçesinde Belediyeden, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na büyük vefa.

Osmancık Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ramazan Bayramına tamamlanacak olan ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun adını yaşatacak olan park yapım çalışmalarında incelemelerde bulunan Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, "Böylesine önemli bir siyasetçinin ismini ilçemizin en güzide yerinde yaşatacak olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz" dedi.

Osmancık Belediyesi, 2009 yılında yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini taşıyan parka gereken önem verilerek çalışmalar son hızla, hummalı bir şekilde devam ediyor. Başkan Gelgör Muhsin Yazıcıoğlu Parkında incelemelerde bulunurken, parkın ramazan bayramına yetişeceğini belirterek İnşallah bayramda açılışa hazır hale gelecek. Dedi

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Osmancık İlçesinde yapımı devam Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Kızılırmak sahili kenarında incelemelerde bulundu. Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetinde önemli bir isim olduğuna dikkat çekerek bu ismin Osmancık’ta sonsuza dek yaşayacağını belirterek " Efendiliğiyle milyonların gönlüne taht kurmuş, vatanperver kişiliği ile her zaman gençlere ve diğer siyasetçilere örnek olmuş,  kaybedilen bir değer Muhsin Yazıcıoğlu'nu her zaman rahmetle anıyoruz. Böylesine önemli bir siyasetçinin adını ilçemizde yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Destek veren tüm meclis üyelerine tekrar teşekkür ediyorum" şeklinde ifadelere yer verdi.

Başkan Gelgör; “Osmancık’ta geleceğimiz olan gençlere, vatandaşlarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Çünkü onları geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz” dedi.

 

1189 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın