OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Aynı kavşak yine trafik kazası

Çorum'un Osmancık ilçe içerisinde bulunan bu kavşakta trafik kazası eksik olmuyor.

Aynı kavşak yine trafik kazası
Çorum'un Osmancık ilçe içerisinde bulunan bu kavşakta trafik kazası eksik olmuyor.Bu kavşak acilen yeniden düzenlenmeliÇorum Osmancık Ulucami Mahallesi ve Kızılırmak Mahallesi arasında bulunan Adnan Menderes Caddesi ile Sultan Hamit Caddesinin kesiştiği kavşak yeniden dizayn edilmelidir.


Ulucami Mahallesi ve Kızılırmak Mahallesi arasında bulunan Adnan Menderes Caddesi ile Sultan Hamit Caddesinin kesiştiği kavşakta gün geçmiyor ki maddi hasarlı, maddi hasarlı ve yaralamalı kaza meydana gelmesin. Hatta geçtiğimiz yıllarda bu kavşakta ölümlü trafik kazası meydana geldi.

Vatandaşlar bu kavşaktan çok dertli. Osmancık trafiğinin en yoğun olduğu Gemici, Çay ve Gürleyik mahallelerini araçlarla  Osmancık ilçe içerisi ve çarşıya bağlayan Sultan Hamid Caddesi ile  yine aynı şekilde Adnan Menderes Caddesinde trafik yoğunluğu nedeniyle bu kavşak yetersiz kalmaktadır.
Duyarlı vatandaşlar diyor ki; Daha acı ve vahim trafik kazaları yaşanmadan ya bu kavşak yeniden dizayn yapılmalı yada gerekli ikaz ve uyarı levhaları konarak trafik lambaları çalışmalıdır.

Bu planlama ve uygulama ilçe trafik komisyonun asli görevleri arasındadır.


1802 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın