OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Hava Durumu
Saat
Takvim

Osmancık Belediyesi ve Yazı Mahallesi Muhtarı Haykır’dan Muhteşem organizasyon

Çorum’un Osmancık ilçesinde Osmancık belediyesi ile istişare içinde Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır’ın organizesinde geniş katılımlı muhteşem bir iftar programı düzenlendi.

Osmancık Belediyesi  ve Yazı Mahallesi  Muhtarı Haykır’dan Muhteşem organizasyon

Çorum’un Osmancık ilçesinde Osmancık belediyesi ile istişare içinde Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır’ın organizesinde  geniş katılımlı muhteşem bir iftar programı düzenlendi.

Osmancık’ta Belediye Başkanlığını  ve Mahalle muhtarlarının organize ettiği  iftar programları Ramazan boyunca devam edeceği sinyallerini verdi.

Osmancık Belediyesi ve Mahalle Muhtarlıkları işbirliği ile düzenlenen mahalle iftar programın birincisi Yazı Mahallesi Akşemseddin Camii önünde gerçekleşti.

Yazı Mahallesi iftar programı din görevlilerin icra ettiği Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Ezanın okunması ile birlikte oruçlarını açan katılımcılar, mübarek Ramazan ayında kendilerini bir araya getiren protokol üyelerine ve mahalle muhtarlarına teşekkür etti.  Akşemşeddin Caminin bulunduğu sokakta verilen yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde muhtarı Murat Haykır sıcak ve samimi tavırları ile herkesle ilgilendi. 

Katılımın yüksek olduğu İftar programına, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, İYİ Parti İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı, MHP Eski Osmancık Belediye Başkanı Avni Kılıç, Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır, siyasi partilerin yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ile çok sayıda mahalle halkı vatandaşlar iştirak etti.950 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın