OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389

Çorum’un Osmancık ilçesinde devlet hastanesi personeli ve hastane taksi görevlileri kurum bahçesinde bulunan ağaç ve güllerin dip çapalarını yaptı.

Osmancık Devlet Hastanesi personelinden bahçedeki ağaçlara bakım

Çorum’un Osmancık ilçesinde devlet hastanesi personeli ve hastane taksi görevlileri kurum bahçesinde bulunan  ağaç ve güllerin dip çapalarını yaptı.

Osmancık Devlet Hastanesi bahçesinin peyzaj çalışmaları yapılmıştı. Kış ayı bitip bahar gelince bahçede bulunan ağaç ve güllerin sıkışan toprakları personel ve hastane Taksi çalışanları ile birlikte dip çapalama işlemi yapılarak güzel bir görünüme kavuşması sağlandı.

Ağaçlandırmanın doğa ve insan için çok önemli olduğuna dikkat çeken çevreci personeller, sağlık personelinin örnek olması açısından böyle bir çalışma yaptıklarını ifade ettiler.

Emeğini esirgemeyip gönüllü çalışan personeller “Hepinizin bildiği gibi ağaçlar ve bitkiler sağlığımız için son derece önemli olan, oksijeni üretirler. Buna dikkat çekmek ve örnek teşkil etmesi bakımından arkadaşlarımızla birlikte bahçemizdeki dikilmiş fidan ve gülleri, çiçeklerin diplerini temizleyip çapalama ve bakımını yapma hareketi başlattık" dedi.
898 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın