OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124

Çorum Osmancık'ta Ülkü Ocakları geleneksel "Ülküde Birlik Şenliği"nin 3.sü geçtiğimiz hafta sonu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Ülkücüler, şenlikte buluştu
Çorum Osmancık'ta Ülkü Ocakları geleneksel "Ülküde Birlik Şenliği"nin 3.sü geçtiğimiz hafta sonu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Osmancık Kent Ormanında ülkücülerin katılımı ile gerçekleştirilen şenlik kahvaltı ile başladı, yarışmalar ve konserle devam etti, akşam yemeği ile sona erdi.

Osmancık Ülkü Ocakları ve Osmancık Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlenen şenliğe Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve Meclis Üyeleri, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ve Meclis Üyeleri, Çorum Meclis Üyeleri Selim Güloğlu ve Abdulhaluk Çatalpelit, ilçe başkanları, ilçe kadın kolları başkanları, ülkücü gençler ve vatandaşlar katıldı.

Çorum Ülkü Ocakları Başkanı M. Yavuz Ünlü, “Şenliğimize katılan Belediye Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, MHP Kadın Kolları Başkanlarına, Ülkücü teşkilatlara ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim. En büyük teşekkür hiçbir zaman Ülkü Ocaklarını yalnız bırakmayan ülkücüleredir. Varlığınız bizim mücadele nedenimiz. Allah razı olsun” diye konuştu.
549 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın