OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum ve İlçelerinde 5 kadın intihara teşebbüs etti.

5 kadın intihara teşebbüs etti
Çorum ve İlçelerinde 5 kadın intihara teşebbüs etti. 

İntihara teşebbüs olaylarının çokluğu  toplum sağlığı açısından endişe verirken hepsinin de kadın olması ayrıca dikkat çekiyor.

İlk olay Merkez’e bağlı Eskice Köyü’nde meydana geldi. 36 yaşındaki H.Ş. isimli kadın psikolojik sorunlarından dolayı çok sayıda hap içti. Genç kadın Erol Olçok Eğitim ve  Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yine Merkez’e bağlı Abdulata Köyü’nde oturan D.K. isimli 20 yaşındaki genç kız, girdiği ruhi bunalım sonucu evdeki ilaçlardan çok sayıda içti. Genç kız ErolOlçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Sungurlu Arifegazili’de oturan D.O. isimli 17 yaşındaki genç kız, psikolojiksorunlarından dolayı 7 adet ağrı kesici içti. Durumu ağır olan genç kız, Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Osmancık’ın Danişment Köyü’nde S.Y. isimli 22 yaşındaki genç kadın girdiği bunalım sonucu evdeki ilaçlardan içti. Genç kadın Osmancık Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Mecitözü’nde ise Ağcakoyun Köyü’nde  39 yaşındaki H.B. isimli kadın aileviproblemlerden dolayı bunalıp evdeki fare zehirinden içti. İlk tedavisi Mecitözü’nde yapılan kadın ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
(KAYNAK:Habercim19)1159 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın