OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü makamında ziyaret etti.

Milletvekili Kaya'dan Başkan Gelgör'e ziyaret

AK Parti Çorum  Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Osmancık  Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü makamında ziyaret etti.

AK Parti Çorum  Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya , AK parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, AK parti Kadın Kolları başkanı  Fazile Gülden Tökel ve yönetimi il genel meclis üyeleri Mehmet Yücel ve Mehmet Turhan ile birlikte 31 Mart 2019 yerel seçimlerde MHP’den Osmancık Belediye Başkanı seçilen Ahmet Gelgör’e hayırlı olsun ziyaretinde  bulundular. MHP'den il genel meclisi üyesi seçilen Selim Dölcü'de ziyarette hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ahmet Gelgör yaptığı açıklamada, “Ziyaretlerinden dolayı Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya'ya, AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör’e, AK parti Kadın Kolları başkanı  Fazile Gülden Tökel ile yönetimine, Belediye meclis üyeleri ve İl Genel meclis üyelerine teşekkür ederiz.”dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü Makamında ziyaret  eden AK Parti Çorum  Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Osmancık için elinden geleni yapacağını ve başkana tam destek vereceğini ifade etti. Başkan Gelgör'de tekrar  ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.


1596 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın