OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, gerek makamında, gerekse katıldığı program ve etkinliklerde çocuklara özel bir ilgi gösteriyor.

Başkan Gelgör'ün çocuk sevgisi

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, gerek makamında, gerekse katıldığı program ve etkinliklerde çocuklara özel bir ilgi gösteriyor.

Gelgör'ün çocuk sevgisi dikkat çekerken, "kalbimdesiniz çocuklar" sözüyle de takdir topluyor.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde göreve getirilen Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, gerek adaylığı döneminde, gerekse başkan seçildikten sonra katıldığı her program ve etkinlikte çocukların ilgi odağı oluyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara yönelik düzenlediği etkinliklerle ön plana çıkan Gelgör, ayrıca makamında çok sayıda çocuğu ağırlayarak onların gönlünü kazandı.

Osmancık YBO'da eğitim alan yatılı çocuklarla çay sohbeti düzenleyen Gelgör, gençlerin talep ve sorunlarını, beklentilerini dinledi.

Belediye Başkanı Gelgör, adaylığı döneminde Osmancık'ta yaygınlaştırdığı selamlaşma taktiğini başkan seçildikten sonra da sürdürüyor. Gelgör'ün selamlaşma şekli, tüm vatandaşlarda olduğu gibi çocuklarda da iz bıraktı.

Engelli öğrencilere de özel bir ilgi gösteren Başkan Gelgör, davranışlarıyla tüm Osmancıklıların takdirini topluyor.
297 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın