OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Osmancıkla ilgili çalışmalarına Hamza Karataş döneminde başlatılan Kızılırmak ıslah projesi kapsamında yarım kalan Sahil kenarı çalışmalarına başladı.

Gelir gelmez çevre düzenlemesine başladı

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Osmancıkla ilgili çalışmalarına Hamza Karataş  döneminde  başlatılan Kızılırmak ıslah projesi kapsamında yarım kalan Sahil kenarı çalışmalarına başladı.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte çay bahçelerinin bulunduğu Kızılırmak sahil yolu yeniden düzenleniyor.

Kızılırmak sahilinde hummalı çalışmayı gören vatandaşlar "Başkan hızlı başladı" yorumlarını yapmaya başladılar.

Kızılırmak ıslah projesi kapsamında Kızılırmak sahilinde belediye arkasında kalan yolun yeniden yapılması için düğmeye bastı. Hafriyat çalışmaları nedeniyle oradan geçen iş makinası ve kamyonların geçerek bozduğu sahil yolunda bulunan kilit parke taşları sökülerek taşınmaya başladı. Önümüzdeki günlerde çalışması bitecek olan bu sahil yolu çay bahçeleri ile daha güzel olacağı sinyallerini verdi.
başkan Gelgör; "Kızılırmak Sahil Çevre Düzenlemesine başlandı. Kızılırmak kenarı eskiden olduğu gibi vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği, yürüyüş yapabileceği, misafirlerini ağırlayabileceği bir sosyal alana dönüşecektir. Hayırlı olsun."dedi

1590 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın