OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74035.7633
Euro6.53636.5625

Çorum Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Perşembe pazarında esnafı ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Gelgör, başkan olarak pazarı ziyaret etti
Çorum Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Perşembe pazarında esnafı ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti.

Gerek adaylığı döneminde, gerekse belediye başkanı seçildikten sonra esnaf ziyaretlerine ağırlık veren Başkan Gelgör, sebze-meyve pazarını da ihmal etmiyor.

Gelgör, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek 31 Mart seçimlerinde kendisine verilen destekten dolayı teşekkür etti.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Gelgör, pazar turu sırasında renkli görüntülere sahne oldu.

Esnafa bol kazanç, vatandaşa da hayırlı alışverişler dileyen Gelgör, "Bizim vatandaşımız öyle güzel, öyle samimi ki yalnızca bir güler yüz, bir de iyi hizmet bekliyor. Gösterdikleri ilgi, samimiyet, tevazuyla "iyi ki sizlere hizmet etmek için bu yola çıkmışız" dedirten gönlü güzel hemşerilerimize minnettarım. Sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Allah razı olsun.

Ancak dinlersek gönülden gelen sesi o zaman anlayabiliriz hizmet etmenin güzelliğini. Vatandaşımızın derdine derman olabilirsek iş yapmış oluruz. Gönüllere dokunabildiğimiz kadar var oluruz. Hep dinleyeceğiz, anlayacağız, sevgiyle çalışacağız. Bizlere Osmancık'a hizmeti layık gören halkımızı mahcup etmeyeceğiz" ifadesini kullandı.530 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın