OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74035.7633
Euro6.53636.5625

Osmancık MHP’li Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü Makam odasında AK Partili Eski Belediye Başkanı Hamza Karataş karşılayarak Başkanlık mühürü ile beratını Gelgör’e teslim etti.

Osmancık’ta MHP’li Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Görevine başladı

Osmancık MHP’li Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ü Makam odasında AK Partili Eski Belediye Başkanı Hamza Karataş karşılayarak Başkanlık mühürü ile beratını Gelgör’e teslim etti.

HABER:Mustafa ULUSOY
AK Partili Eski Başkan Hamza Karataş devir teslim töreninde hazır bulunanlara hitaben bir konuşma yaptı konuşmalarında şunları söyledi. Biz 2014-2019 yılları arasında başkanlık yaptık. Bu zaman zarfında elimizden gelen gayreti göstererek şehrimizin gerek duyduğu ister alt yapı olsun, isterse üst yapı olsun birçok çalışmaları yaptık bir kısmı şu an devam ediyor.31 Mart 2019 yerel seçiminde halkımız teveccühünü göstermiş MHP adayı Ahmet Gelgör belediye başkanı olmuştur. Ben kendisini tebrik ediyorum. Allah yardımcısı olsun diyorum. Ahmet Gelgör kardeşimiz yalnız olmayacak biz her zaman yanındayız gerek maddi gerekse manevi yanında olacağız çünkü. Ahmet Gelgör kardeşimiz şehrimize hizmet edecek. Hayırlı olsun. Bu mühür beratı buda mühür Ahmet kardeşimize teslim ediyoruz. Mühür kimdeyse sultan oymuş.

Osmancık halkının 31 Marttaki teveccüh ve oylarıyla seçimi kazandıklarını anlatan Gelgör, "Adliyede İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatamızı aldık. Ardından açılan büyük Üç Hilalli Bayrak açarak Adliyeden zafere kutlu yürüyüşümüz dualarla Osmancık Belediye binasına kadar ulaşarak son buldu. Sizler bize güvendiniz, şimdi sıra bizde. Hizmete yine beraber koşacağız. Bu süreçte bütün hemşerilerimize çok teşekkür ederim. Kazanan Osmancık oldu" dedi. Hamza Karataş’a Osmancık’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Gelgör, yarım kalan projeleri tamamladıktan sonra açılışta Hamza Karataş Başkanımızı davet edeceğiz ve beraber açacağız. Osmancık’ı hep beraber yöneteceğiz. İnşallah Osmancık’ımız için hayırlı olur” şeklinde konuştu. Eski başkan Hamza Karataş’ı aşağı inip kapıya kadar giderek belediyeden uğurladı.


772 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın