OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74035.7633
Euro6.53636.5625

Çorum'un Osmancık İlçesi Yazı Mahallesi Org. Ahmet Çörekçi Caddesi PTT Yanında Vodafone Osmancık Elif İletişim mağazası açılışı kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

Vodafone Osmancık Elif İletişim mağazası açıldı

Çorum'un Osmancık İlçesi Yazı Mahallesi Org. Ahmet Çörekçi Caddesi PTT Yanında Vodafone Osmancık Elif İletişim mağazası açılışı kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

HABER:Mustafa ULUSOY
Alperen Burak Gökçe’nin sahibi olduğu Vodafone’un Osmancık Elif İletişim mağazasının açılışına Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, AK Parti Eski Belediye Başkanı Av. Bekir Yazıcı, İYİ parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, MHP’den seçilen Belediye meclisi üyesi İş adamı Fatih Ergün, İş Adamı Mahmut Atmaca, İyi Parti’den seçilen Belediye meclisi üyesi iş adamı Kemal Yücel Kurşun, İş adamı Recep Çelik, Yazı mahallesi Muhtarı Murat Haykır, Yeşilçatma Mahallesi Muhtarı İ. Ağah Bostancıer, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Emekli imam Hatip Mustafa Dibek Hocanın yaptığı duaların ardından mağazasının açılış kurdelesini Osmancık Beleideye Başkanı Ahmet Gelgör, Eski Başkan Av. Bekir Yazıcı, İYİ parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, Belediye meclisi üyesi İş adamı Fatih Ergün keserek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, Osmancık’ta açılan böyle güzide bir teknoloji mağazasının açılışına katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Vodafone’un tüm mağazalarında, müşterilerin akıllı telefonları dijital olarak deneyim yapabilmeleri için Dene Beni uygulaması, dijitalleşmenin son örneklerinin sunulduğu Evde İnternet ve Teknoloji Köşeleri, Vodafone 4.5G teknolojisinin denenebildiği özel bir alan bulunuyor. Çalışanların sadece satış değil ’dijital asistanlık’ da yaptığı Vodafone mağazalarında, müşterilerin tüm cihaz kurulum ve veri transfer ihtiyaçları karşılanıyor.

Osmancık Elif İletişim mağazasının sahibi Burak Gökçe ‘’Hattınızın Üzerine Cep Telefonu Almak İsteyen Müşterilerimiz Fatura Ödemek İsteyen Müşterilerimiz Hattını Vodafone taşımak isteyen müşterilerimiz Hepinizi Mağazamızda ağırlamak isteriz.’’şeklinde konuştu.

 Mağazada dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle hizmet veren mağazada teknoloji tutkunlarının en son teknolojileri deneyimleyip, keşfedebileceği bir "Teknoloji Köşesi" bulunuyor. Mağazada ayrıca, her müşterinin ihtiyacına uygun tarifeyi sorgulayabileceği ve tarifelerle ilgili tüm sorularının cevaplarını bulabileceği bir "Tarife Köşesi" de hazırlandı.

Müşterilerin evlerindeki rahatlığı hissedebilmeleri için sıcak, samimi ve kaliteli bir ortam sağlanan Vodafone’un global konseptteki mağazasında, müşterilere hizmet için her türlü kolaylıklar bulunuyor.
498 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın