OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, görev süresi tamamlanan İl Genel Meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Vali Çiftçi'den İl genel meclisi üyelerine plaket
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, görev süresi tamamlanan İl Genel Meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Çorum İl Genel Meclisi, Mart dönemi olağan toplantılarını tamamladı. Böylelikle meclis üyelerinin 5 yıllık görev süresi de tamamlandı.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimi ile göreve gelen ve 31 Mart’ta görev süreleri tamamlanacak olan İl Genel Meclis üyelerine yaptıkları hizmetlerin anısına, Vali Mustafa Çiftçi tarafından teşekkür plaketi verildi.

Vali Çiftçi, Hasan Zahir Lokantası'nda tüm meclis üyeleri için veda yemeği düzenledi. İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya ve tüm meclis üyelerinin katıldığı yemeğin ardından Vali Çiftçi, yaptıkları hizmetlerden dolayı tüm meclis üyelerini teşekkür ederek birer plaket verdi.

Osmancık İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Yücel, Celalettin Aksan ve Süleyman Şener de, Vali Çiftçi'nin elinden plaketlerini aldı.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
219 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın