OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

MHP Osmancık Belediye Başkanı Adayı Ahmet Gelgör'den resmi kurumları ziyaret ederek başarılı çalışmalar diledi.

Başkan Adayı Gelgör'den resmi kurumlara nezaket ziyareti

MHP Osmancık Belediye Başkanı Adayı Ahmet Gelgör'den resmi kurumları ziyaret ederek başarılı çalışmalar diledi.

HABER:Mustafa ULUSOY

MHP heyeti ve protokol üyeleri, karşılıklı olarak seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesi temennisinde bulunularak seçim sonuçlarının ilçeye ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.


Kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Gelgör, hem belediye başkanı olması halinde yapacağı çalışmaları anlattı, hem de sorun ve talepleri dinledi.

MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, beraberinde İl genel ve belediye meclisi üyesi adayları ile birlikte, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Hüseyin Altunay, İlçe Jandarma Komutanı Tevfik Kara ve İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun’a nezaket ziyaretinde bulunarak iyi çalışmalar diledi.

Belediyenin tüm resmi kurumlar ile koordineli olarak hareket etmesinin vatandaşlara gidecek olan hizmeti de hızlandırarak olumlu etki edeceğini belirten MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör tüm kurum amirlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Gittiği tüm kurumlarda kurum amirlerinin yanı sıra personellerle de sohbet eden Gelgör herkese başarılı çalışmalar diledi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
222 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın