OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı’nın sosyal medya hesabı gibi sahte bir hesap açan kimliği belirsiz şahıslar İYİ Parti’yi karalama ve yıpratma politikası güderek sosyal medyada sahte hesap açmışlardır.

İYİ PARTİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı’nın sosyal medya hesabı gibi sahte bir hesap açan kimliği belirsiz şahıslar İYİ Parti’yi karalama ve yıpratma politikası güderek sosyal medyada sahte hesap açmışlardır. 

Olay fark edilince sahte hesap kapatılmıştır. Bunun üzerine İYİ Parti yöneticileri bu şahısın bulunulması ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Partimizin imajını zedeleyici aslı astarı olmayan paylaşımlar hiçbir zaman bizi doğru yolumuzdan döndüremez.
Bildiğiniz üzere mahalli idareleri seçimleriyle alakalı seçim çalışmalarımız ve kampanyalarımız Çorum il merkezi ve ilçelerinde devam ediyor. Bu çalışmalarımız esnasında kendilerini hasım hane olarak bizimle karşı karşıya getirmek için çeşitli sebep ve bahanelerle seçim kampanyalarımızı ve kendilerini bir üstte çıkartmak için diğer siyasi partililer ve siyasi rakipler olarak değerlendirdiğimiz ama onlar hasım olarak değerlendirdiği çeşitli iftira ve ayak oyunu ile meydana gelmekteydi. Bugün Osmancık’ta da bunlardan birisini yaşıyoruz. Kıymetli İlçe Başkanımızın sosyal medya hesabı, kendi adına olan hesabı haricinde sahte bir hesap oluşturmak suretiyle kamuoyunda ve sosyal medyada bir algı oluşturulmaya çalışıldığı görülüyor. Yapılan siyasi oyunun da kendilerine cumhur ittifakı diye tabir eden bizlerin onlara cukka ittifakı dediğimiz AK Parti ve MHP kanalından ve onların mensupları tarafından yapıldığı kanaati vasıf olmaktadır. Bu vesile ile İlçe Başkanımız ile savcılığa aynı zamanda suç duyurusunda bulunduk. Bununla alakalı da siz kamuoyunu bilgilendirecek gerekli bilgileri de sizlerle paylaşmayı uygun gördük diyen Özsaçmacı konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı;


“Kıymetli Osmancıklı hemşerilerim, Saygı değer Osmancık Kamuoyu.

On yedi yıldır ülkeyi, dâhili ve harici ne kadar unsur varsa birlikte yönetiyorsunuz. Şimdide bir kılıf bulup cukka ittifakı kurdunuz.
Sizlere sizin üslubunuz ile mukabele etmeyeceğim.
Sizin hoşunuza giden Ak parti genel başkanının tanımları ile cevap vereceğim.
Ne diyor Erdoğan; Bu milletin tümünü kucaklamadınız. Irkçılık yaptınız, kavmiyetçilik yaptınız. Kabilecilik yaptınız, şeytani olan anlayışa hizmet ettiniz. Ondan dolayı bu ülkede sıkıntının hep kaynağı oldunuz. Kimse bizim karşımıza Türklükle de çıkmasın.
Milliyetçiliği ayaklar altına aldım diyor Erdoğan. Devam ediyor Erdoğan “Bunlar milliyetçi falan değil, bunlar ırkçı, bunlar ayrımcı. Bunlar kafatasçı.
Sahi Fatiha bilmez diyordu size…
Öğretti mi Fatiha’yı?
Öğrendi iseniz hadi beraber Âmin diyelim…
Mahalli idareler seçimlerine giriyoruz. Milleti, germek, ayrıştırmak, yalan ile iftira ile sosyal medya trollüğü ile akıl almaz izan kabul etmez yaklaşımlarınızın amacı nedir? Kime hizmet ediyorsunuz. Eğer bu şekilde seçim kazanmayı amaçlıyorsanız ve kendinize yakıştırıyorsanız, biz sizinle aynı havayı solumuyoruz. Batsın sizin seçiminiz batsın sizin başkanlığınız.
Çıkıp diyemiyorsunuz yahu nerden çıktı bu İYİ Parti, Anketlerde AKP yi de MHP yi de üst üste koydu gümbür gümbür geliyor. Korkmayın deyin, korkmayın Milletten, söyleyin.
Korkmayın, biz sizin bizlere yaptığı uygulamaları, yaklaşımları yapmayacağız.
Biz inanıyoruz ki
Millete, zillet diyenler gibi hiçbir zaman olmayacağız.
Bekliyorlar ki biz de aynı seviyeye düşelim. Bizim dağarcığımızda o kelimeler yok.
Ama şunu söylemeden geçemem;
Yakışıyor mu size. Mukaddes kitabımız der ki;
-Kimse kimseyi, yani bir yaratılan diğerini Aziz de kılamaz, zelil de kılamaz. Bu güç, ancak ve ancak Allah’a aittir.”
Bu kesin hükme rağmen, ne demektir zillet, illet.
“İslam’ın şartı beştir, altıncısı haddini bilmektir” diye bir söz var Anadolu’da.
Her şeyden önce haddinizi bilin, haddinizi!
Allah bizi Aziz kıldıklarından eylesin inşallah!!!
Allah kimseyi, öz milletine “illet-zillet” diye hakaretler yağdıracak kadar zelil kılmasın!
Allah kimseyi, üç-beş belediye uğruna, milleti birbirine düşman etmeyi göze alacak kadar hırslandırmasın..!
Bizim siyasette varlık sebebimiz, milletimize hizmet etmektir.
Milletin arasına fitne sokarak, milletimizin onuruna, şerefine, izzetine dil uzatarak elde edilecek bir başarı, bizden uzak olsun!
Küçük Hesaplarınız sizin olsun!
Kirli oyunlarınız sizin olsun!
Köpürmüş hırslarınız sizin olsun!

Eğer ölümümüz yaşatacaksa devleti,
Bu canı koruyan nefse yazıklar olsun!
Bakın buradan sesleniyorum;
Asıl zillet nedir biliyor musunuz?
Türk Milleti’nin binlerce yıllık değeri, kıymeti, Bozkurt işareti yapabilmek için, “Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlardan izin almaktır.”
Siz milletten anlamazsınız, milletin ittifakından da; o nedenle size Avrupa’nın bir sözü ile cevap vereceğim 31 Martta diyeceğiz ki; Geldik, Gördük, Aldık…” dedi.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
565 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın