OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.


Gelgör’e ilgi revaçta
31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.

Gelgör’ü mahallelerde vatandaşlar yoğun sevgi seli ile karşılıyor.

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürerek kalabalık bir ekiple mahalleleri teker teker gezen Gelgör, vatandaşın sorunlarını, beklentilerini ve önerilerini birinci ağızdan dinlediklerini belirtti.

Yaptıkları tüm ziyaretlerde vatandaşların görüşlerine, istek ve önerilerine kulak verdiklerini belirten Gelgör; “Mahallelerimizi teker teker geziyoruz. Vatandaşlarımızı dinliyoruz. Gençlerimize kulak veriyoruz. Esnafından vatandaşına nefes aldıracak ve istihdamı artıracak projelerimizi anlatıyor, varsa talep ve önerilerini dinliyoruz.

Vatandaşımızın bize olan ilgisi ve sevgisinin farkındayız. Bu beklentilere en güzel şekilde cevap verebilmek için tüm eleştirilere açık olacağız ve her öneriye kulak vermeye devam edeceğiz. Osmancık Belediye Başkanlığını kazandığım takdirde ilçemizi bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşıyacağıma inancım tamdır” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine her kesimin yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Gelgör gençlere yönelik projelerinden de bahsetti.

En büyük destekçilerinin gençler olacağını belirten Gelgör, tekvando sporu ile uğraşan bir gencin kendilerine gösterdikleri ilgiye teşekkür ederek; “ Gençlerimiz bizim en büyük destekçimiz olacak. Biz de gençlerimiz için projeler üreteceğiz, onlara daha güzel bir Osmancık sunacağız.

Tekvando sporu ile uğraşan kardeşimize ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah göreve geldiğimizde tüm spor branşlarını destekleyeceğiz. Sporcularımızın şampiyonalara katılmaları, milli sporcu olarak yetişmeleri için çalışacağız. Teşekkürler Osmancık gençliği ”dedi.

GELGÖR YAŞLILARIN DUASINI ALDI

Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde Osmancık halkının yaşam standartlarını yükseltmek istediklerini anlatan Gelgör, yaşlıları da unutmadı. Gelgör yaşlıların ellerini öperken hayır dualarını aldı, onları dinledi ve notlar aldı.

573 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın