OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

AK Parti Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve başkan Adayı Çıplak Osmancık'ta pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

Milletvekili Kaya Pazarcı esnafının sorunlarını dinledi
AK Parti  Milletvekili  Av. Oğuzhan Kaya ve başkan Adayı Çıplak Osmancık'ta pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

HABER:Mustafa ULUSOY
Osmancık Ulusoy Asya Dinlenme Tesisilerinde Osmancık Pazarcı esnafları ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyen AK Parti  Çorum Milletvekili  Av. Oğuzhan Kaya ve  AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Osmancık için yapılacak yatırım ve projelerinden bahsederek, Pazarcı esnafı ve Osmancık halkı mağdur edilmeyecek şekilde son derece modern kapalı pazar yeri yapacaklarına dikkat çekti.

Osmancıklı Pazarcı Esnafın büyük sevgi ve saygı gösterisinde bulunduğu Milletvekili Kaya , her zaman pazarcı esnafının yanında olduğunu söyledi. Amaçlarının Osmancık'a  ve memlekete  en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirtti.
Osmancık için yapılacak çevreye de örnek olacak son derece modern yanında otoparkı, camisi ve tuvaletleri bulunan kapalı pazar yeri ve diğer yapılacak ve hayata geçirilecek yeni yeni projeler anlatıldıktan sonra 31 Mart'ta  yapılacak yerel seçimlerde  Türkiye’nin geleceği ve  AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak'a ve  AK Partisine destek isteyen AK Parti Çorum  Milletvekili  Av. Oğuzhan Kaya:   "AK Parti olarak bizim tek amacımız millete hizmet etmek. İktidar olduğumuz dönemde yaptığımız hizmetlerle Türkiye’yi her alanda çağ atlattık. Milletimizin desteğiyle yeni dönemde de göreve geldiğimizde projelerimiz devam edecek. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birlik ve beraberlik çerçevesinde çalışarak ülkemizi her alanda hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bu anlamda güçlü Türkiye için AK Parti' nin  yanında olmalıyız” dedi.
Toplantıya Özelleştirme dairesi başkanı Osmancıklı hemşerimiz Ahmet Aksu'da misafir olarak katıldı.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
488 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın