OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.

AK Parti'den 10 bin Karanfil
AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.
Osmancık AK Parti ilçe teşkilatı yaklaşan yerel seçimler öncesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla üzerinde Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak’ın fotoğrafının olduğu 10 bin adet Karanfili Osmancık’ın tüm mahalle ve sokaklarında ev ev dağıttı.
Osmancık AK Parti İlçe teşkilatının hazırlamış olduğu çiçek dağıtım programına kadın kolları teşkilatı yaklaşık 150 kişilik grupla 10 bin adet karanfili tüm evlerin kapılarını çalarak tek tek takdim ettiler.

Mahalle, cadde, sokak, bahçe, tarla gözetmeksizin her kadına ulaşan Ak Parti teşkilatı muhteşem bir organizasyon ile Çiftlikler, Temençe, Eymir ve Gürleyik gibi uzak mahallelerde de çiçek dağıtımını gerçekleştirdi.

AK parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Şişli, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları üyeleri, il genel ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı program toplu yemek ikramı ile son buldu.
Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel programa katılan herkese teşekkür etti.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
613 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın