OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle şehitlere olan vefa borçlarını ödemek için şehitliği ziyaret ederek çiçekler bırakıp dualar okudular.

İYİ Parti'den 8 Mart Kadınlar gününde şehitlik ziyareti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan,  8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle  şehitlere olan vefa borçlarını ödemek için şehitliği ziyaret ederek çiçekler bırakıp dualar okudular.
 
HABER:Mustafa ULUSOY
Şehitlikte yapılan ziyarette oldukça duygusal anlar yaşandı. Şehitlerin mezarlarına karanfil koyan ve dua eden İYİ Partililer, vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlere minnettar olduklarını ifade ettiler.

Başkan Adayı Arslan Osmancık şehitliğinde Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın olmak üzere tüm şehitleri rahmetle andılar. Ayrıca Şehit Uzman Çavuş Muzaffer Karaca’nın ailesi Bayram ve Menşure Karaca ile dualar ettiler.
Osmancık Şehitler Mezarlığını ziyaret ederek  bir konuşma yapan  İYİ Parti Başkan Adayı Arslan : " Şehitlerimize olan vefa borcumuzu ödemek adına, bizim bu günleri görebilmemiz için kendilerini feda eden şehitlerimizi ziyaret ettik. Allah şehitlerimize rahmetiyle muamele etsin. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Onlar bu ülkenin yapı taşlarıdır. Onlara minnettarız" dedi.
Şehitlik ziyaretinin ardından esnafları ziyaret ederek 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle kadınlara karanfil hediye ettiler.
Başkan Adayı Arslan, Osmancik'ta ki tekstil fabrikalarında tüm çalışanlara  bizzat kendisi karanfil takdim etti. Kadınlar gününü kutladı. Onlara teşekkür etti. Övgüler yağdırdı. Evinde anne eş, dışarıda kariyer sahibi, üzerlerinde büyük yük olduğunu ve haklarını helal etmeleri için rızalarını aldı ve istedi. Çarşı esnaflar ziyaret edildi. Beraberinde teşkilatta hazır bulundu. Halk böyle bir günde unutulmadıkları için çok mutlu oldular. Erkeklere ise ,evdeki eşlerine, ablalarına, kardeşlerine ve annelerine götürmeleri için karanfil takdim edildi. Gençlere ise ne olursa okuyup ideallerini peşinden gitmeleri için tavsiyelerde bulundu. Ak Parti ilçe Başkanı Hakkı Güngör'ün iş yeride ziyaret edilerek, karanfil takdim edildi. Zaman zaman duygulu anlar yaşandı.
224 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın