OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

Çorum Osmancık'ta AK Parti Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıttı.AK Parti Kadın kollarından kadınlara karanfil
Çorum Osmancık'ta AK Parti Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıttı.
 
HABER:Mustafa ULUSOY
AK Partili kadınlar ellerindeki karanfilleri ziyaret etikleri iş yeri ve kurumlardaki kadınlara karanfil dağıtarak 8 Mart Kadınlar Gününü kutladı.

AK Parti Osmancık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel'e Kadın kolları üyeleri,  AK Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Recep Çıplak, AK Parti Osmancık ilçe Başkanı Hakkı Güngör, İl genel Meclisi, Belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.  
AK Parti Osmancık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel  açıklamasında “AK Parti Hükümetleri olarak iktidara geldiğimiz ilk günden bu yana kadınlara pozitif ayrımcılık tanınma noktasında pek çok adımlar attık. Sosyal, ekonomik ve siyasal alanda bir çok anayasal düzenlemeler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Ülkemizin kalkınması, kentimizin gelişmesi için kadınlarımızın inancı gerçekten çok önemli. En büyük arzumuz kadınlarımızı hayatın her alanında ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel olarak çok daha iyi ve en üst noktalarda gelmesini görmektir” dedi.
AK Parti Osmancık ilçe Başkanı Hakkı Güngör: “AK Parti demek icraat demek, AK Parti gelişmek demek, büyümek demek, proje demek. Bizim dönemimizde yapılanlarla, 17 yıl geriye dönük olarak düşündüğünüzde yıllardır yapılamayanların yapıldığını, hayallerin gerçek olduğunu göreceksiniz. Bu geminin içinde olarak yıllardır AK Parti neden halkın önünde ve sürekli birinci çıkıyor? Vatandaşın talebi her zaman önde olduğu için. Vatandaşın taleplerinin gerçekleştirilip, karşılandığı için.Hizmetlerin en iyisini yaptığı için." Şeklinde konuştu.
AK Parti Osmancık Belediye Başkan adayı Recep Çıplak:"Erkeği yetiştiren kadındır. Kadın dövülen değil övülen olmalı, kadın ezilen değil, sevilen olmalıdır. Bu duygu ve düşünceler ile yaşamımızın, doğumundan ölüme her anında, varlıklarıyla onurlandırdığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şevkati karşılıksız veren ailenin ve toplumun temel taşı olan peygamberimizin "Cennet annelerin ayaklarının altındadır" sözünün muhatabı olan bütün dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım" dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın