OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla daha yaşanabilir ilçe olmak için çalışacaklarını söyledi.

Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla daha yaşanabilir ilçe olmak için çalışacaklarını söyledi.
Gelgör “Güler yüzlü, anlayışlı, esnafını bilen, halkın sorunlarına odaklanan, çözüm için çalışan bir belediye anlayışı için geliyoruz” dedi.

Ahmet Gelgör seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Osmancık’ı karış karış gezen Gelgör halkla kucaklaşıyor, sohbet ediyor, sorunlarını, beklentilerini ve önerilerini birinci ağızdan dinliyor.
Kendisine iletilen her talebi tek tek not alan Gelgör tüm sorunlara çare olmak için çok çalışacaklarını vurguladı.
Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde Osmancık halkının yaşam standartlarını yükseltmek istediklerini anlatan Gelgör “Osmancık halkının öz evladıyız. Çarşıda kendi esnafımızın lokantasında yemek yedik, kendi esnafımızın çayını içtik. Caddede hep birlikte yürüdük kendi insanımızla. Acı günde birlikte dertlendik, iyi günde birlikte eğlendik. Hep birlikte var olduk, birlikte sevdik memleketimizi. Halkından emir alan bir belediye anlayışı için geliyoruz” dedi.
Gelgör “Halk günleri düzenleyeceğiz”
Osmancık’ta mahalle mahalle gezerek seçim çalışmalarını sürdüren MHP’li Gelgör belediye başkanı olması durumunda vatandaşların fikrini alarak katılımcı yönetim anlayışını ön planda tutan bir anlayışla “Halk Günleri” projelerini geleneksel hale getireceklerini bildirdi.
Gelgör “ Mahallelerimizde hemşerilerimizin taleplerini dinliyoruz.  Seçildiğimizde de sık sık halk günleri düzenleyeceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini birebir dinleyeceğiz. Çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı ile çalışacağız.”dedi.
Gelgör “İstanbul yoluna bariyer çekilmesine izin vermeyeceğiz”
Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör D-100 karayolu kenarında bulunan kuruyemişçi esnafını ziyaret ederek varsa talep ve sorunlarını dinledi. Gelgör yol boyu esnafının endişelerinden bir tanesi olan bariyer konusuna da değindi.
Yol boyu esnafının bu konuda endişelenmemesi gerektiğine vurgu yapan Gelgör “İstanbul yolunda faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Kuruyemişçiler ve yol boyu esnafı hiç endişe etmesin. Bu yola bariyer çekilmesine izin vermeyeceğiz. Bizim için önce esnafımız, önce Osmancık'ımız.”345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın