OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.

Başkan Adayı Çıplak'tan kandil simidi
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.
AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Regaip Kandilinde yatsı namazında Osmancık Beyler Çelebi Camiinde (Ulucacamii) Esnaf ve Sanatkarlar Odasının düzenlediği Esnaf ve Sanatkarlar için okutulan Mevlid programına katıldı. Recep Çıplak cami çıkışı vatandaşa kandil simidi dağıtarak halkın kandilini kutladı.
Camideki mevlid programından sonra Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının hazırladığı “Hastalarımızı Unutmayalım” programı kapsamında Devlet Hastanesinde çalışan personel ile hastalara da kandil simidi dağıtan Recep Çıplak yatan hastalara acil şifalar diledi ve Regaip Kandilini kutladı.
Hastane çıkışı şehrin giriş ve çıkışlarında güvenlik için 24 saat nöbette olan kontrol noktalarını ziyaret eden Çıplak güvenlik güçleri mensuplarının da Regaip Kandilini kutlayarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Regaip Kandili dolayısıyla güzel bir program yaptıklarını belirten Recep Çıplak, Gençlik Kolları Başkanlığının hazırladığı program için başkan İbrahim Şişli ve Ak Gençlik ekibine teşekkür etti.     
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
288 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın