OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Av. Oğuzhan Kaya, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekilleri Ceylan ve Kaya'dan hasta ziyareti
AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Av. Oğuzhan Kaya, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma  Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Av. Oğuzhan Kaya beraberinde AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma  Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar'ı makamında ziyaret etti.  İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Ömer Sobacı'da hazır bulundu. Hastane hakkında bilgi alan Milletvekilleri bir süre sohbet ettiler.
Ardından birlikte Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın teyzesi Bedriye Ceylan'ı ziyaret eden milletvekilleri Ceylan, Kaya  ve Ahlatçı geçmiş olsun dileklerinde bulunarak doktorundan tedavi süreci ile ilgili bilgiler aldı.   Ardından İskilip ilçe başkanı Mustafa Lek ziyaret edildi. Gerçekleştirilen bu ziyarette hasta ve yakınları ile sohbet etti.
AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Av. Oğuzhan Kaya gerçekleşen bu ziyarette bir açıklama yaparak; " hastalarımızın iyi günlerinde de, kötü günlerinde de yanındayız. Allah burada yatan hastalara en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin" dedi.
Hastanede yatan hastalar ve hasta yakınları böyle ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini belirterek, Milletvekillerine teşekkür ettiler.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın