OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124

Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, MHP İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, il genel ve belediye meclis üyesi adayları ve basın mensupları ile yemekte bir araya geldi.

Gelgör’den dikkat çekici açıklama
Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, MHP  İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, il genel ve belediye meclis üyesi adayları ve basın mensupları ile yemekte bir araya geldi.
MHP’nin belediye başkan adayı Ahmet Gelgör basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda seçimin adil ve baskısız şekilde geçmesini belirtti.
Gelgör toplantıda basın mensuplarının sorunlarını yanıtladıktan sonraçarpıcı ve dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Seçimin güven ve huzur ortamında adil bir şekilde geçmesini dilediklerini sık sık dile getiren Gelgör yaptığı açıklamada, “MHP olarak çıktığımız bu yolda şahsımı ve partimi karalamak adına türlü oyunlar oynanıyor.
Özellikle adaylıktan çekilecekmişim gibi algı yaratılarak, tarafımıza esen rüzgarın yönünü değiştirmeye çalışan gruplar var. Bu tür karalama politikaları ve söylentiler bizleri yıldıramayacağı gibi aksine tarafımıza esen rüzgarı fırtınaya çevirmek için bizleri daha da güçlendirmektedir.
Sosyal medya üzerinden bize karşı olan bazı kesimlerin anketlerinde MHP’nin açık ara farkla önde çıkması gösteriyor ki artık değişim zamanı geldi.
Osmancık halkının bize bu görevi layık görmesi halinde Osmancık Belediyesi belediye hizmet binasından yönetilecektir. Halkın istekleri doğrultusunda halka hizmet odaklı çalışma prensibi ile geliyoruz.” İfadelerini kullandı.
Demir Park’ta gerçekleştirilen toplantı, açıklamanın ardından sohbet ortamı ile devam etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın