OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum'un Boğazkale İlçesinde AK Parti Çorum Milletvekilleri ve AK Parti il başkanının katılımı ile Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

 AK Parti Boğazkale Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı
Çorum'un Boğazkale İlçesinde AK Parti Çorum Milletvekilleri ve AK Parti il başkanının katılımı ile Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa  AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi İç Anadolu Teşkilat Bölge Koordinatörü Av. Oğuzhan Kaya ile  İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Boğazkale Belediye Başkanı ve başkan adayı Osman Tangazoğlu, Boğazkale İlçe Başkanı Hüseyin Sülün, ilçe teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışa katılan Milletvekilleri Boğazkale'de vatandaşların yoğun ilgisine maruz kaldılar.  Vatandaşların ilgisine karşılık veren Milletvekilleri kendilerini sevgi ve saygıyla karşılayan vatandaşlar ile dertleştiler.
Boğazkale Belediye Başkan Adayı Osman Tangazoğlu  ardından da İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı seçim bürosu önünde toplanmış kalabalık Boğazkalelilere  birer konuşma yaptılar.
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya herkesi selamlayarak hoş gelsiniz diye başladı konuşmalarına. "Biz uzun yıllar Osman Başkanla ilçe başkanlığı yaptık. Nasip oldu 2014 seçimlerinde AK partiden aday oldu sizlerin tercihi ile belediye Başkanı oldu. Boğazkale'de bugüne güzel ve önemli hizmetler yaptı. Yaptıkları yeterli mi? Tabii ki yeterli değil. Bizlerin milletvekillerin desteği ile önümüzdeki dönemde daha güzel şeyler yapacak.Boğazkalenin tüm sorunlarının takipcisi oldu bizde yardımcısı olduk. Boğakale'de TOKİ konutları projemiz vardı, ufak bir aksaklıktan dolayı hayata geçmedi amma önümüzdeki günlerde mutlaka hayata geçirerek buraya TOKİ konutlarını getireceğiz. Biraz ülke politikalarından bahsedeceğim. Yıl 2013  ülkede faiz oranları 4.3 tü. Borçlarımızı ödedik İMF'ye sen artık bu ülkeyi terk et dedik. İMF dediki hayır biz size biraz daha para verelim gitmeyelim.İMF nedir ABD, İngiltere , Birleşmiş milletler demek yani Türkiye'nin herşeyine karışan kurum demek. Türkiyenin ürettiği insansız hava aracı İHA'lara, terörle nasıl mücadele edeceğinize, ne ekip dikeceğinize, yani herşeye karışan sana ürettirmeyen bir kurum. Cumhurbaşkanımız dedi ki biz sizi de paranızıda istemiyoruz. Bir an önce ülkeyi terkedin dedi. IMF gittiğinde faizler 4.3 tü ne yaptılar? Hemen ülkeyi karıştırmak için Gezi olaylarını çıkardılar.Ne oldu Türkiye'nin zararı 100 milyon dolar oldu. Sonra Türkiye'nin 3. köprüsünü ve hava alanını yapacak yabancı müteahhitleri 17 Aralık operasyonu ile ülkeden kaçırdılar. Ve kaçırmaya çalıştılar başarılı oldular mı? olamadılar.Sonrasında MİT  TIR'larını durdurup Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanı DEAŞ'a silah götürüyor diyerek terörist  ilan ederek Lahey adalet divanında yargılamak istediler. Böylece Türkiye'yi güvensiz ülke ilan edip yabancı şirketlerin ülkemize yatırım yapmasını engellemeye çalıştılar. Bunda da başarılı olmayınca 15 Temmuz hain FETO kalkışmasını yaptılar. Bundanda başarılı olmadılar.Maksatları ülkeyi güvensiz ilan edip yabancı yatırımcıları ülkeden uzaklaştırıp ekonomiyi bozmak.Bunu gören Cumhurbaşkanımız 2019 Kasımın da olacak seçimi 2018'in Haziran'ına aldı. Ve başkanlık seçimini kazandı. 2019 Haziran'dan sonra faizler 13,  14 seviyesine düşecek. Ondan sonra tek haneli rakamlara düşecek.2020-2021-2022 ve 2023 yılı atılım ve şahlanış yılı olacak.Bu seçim her ne kadar da olsa yerel seçim gibi görünsede bu seçim Recep Tayyip Erdoğan'la karşısındakilerin seçimi olacak. Sizlerin desteği ile her zoru aşacağız.Biz Boğazkale'ye ve sizlerin desteğine daima güvendik ve hep güvenmeye devam edeceğiz. 24 saat 3 milletvekili olarak desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Eski teşkilat başkanımızın yanında olacağız.Hepinizi sevgi ,saygı ve hürmetle selamlıyorum."Şeklinde konuştu.
AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ise Boğazkale'nin güzel insanları, bacılarım bugün güneşli bir hava amma sizin sıcaklığınız daha ağır bastı. Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var önce şu müjdeyi vereyim Gökyokuş Barajı  tamam.Projesi bitmiş bu sene ihaleye çıkıyor. hayırlı olsun.Su ölçümleri ve projesi bitti.hayırlı uğurlu o9lsun.yaparsa AK parti yapar.Birileri konuşur.İl başkanı arkadaşımız gerekeni söyledi. SSK hastaneleri vardı doğru dürüst muayene olamıyordun, muayebne olsan bile ilacını doğru dürüst alamıyordun.Sen ilacı alıncaya kadar ölüyordun.Şimdi ise nereden nereye geldik. CHP zihniyeti hastaneleri birleştiremezsiniz diyordu.İşçinin bir hastanesi var ona mı göz diktiniz diyorlardı. Bunlar güya gariban dostu.Bir gariban dostu varsa o da Recep Tayyip Erdoğan'dır. Her evde Recep Tayyip Erdoğan'ın izi vardır. Engelli kardeşimize yardım ediyormu?Hastalara bakım parası alıyormusunuz? Okuldaki öğrencilerimize yardım ediyormu? Evinde kömür oluyormu? Biz insanımız seviyoruz ve değer veriyoruz.Biz insanımızın daha iyi yaşaması için çaba sarfediyoruz. Vekilimiz anlattı 17-25 merkez olayları  15 Temmuz da 225 evladını şehit verdi yazık değilmi? Bak burada polis arkadaşlarımız var.Bunlar doğuya gidiyor mu? Orada kalleşçe şehit edilmiyormu?Bunları nasıl unutuyoruz.Nasıl Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Dünya 5 ten büyüktür demiyormu? Terörle  Cumhurbaşkanımız ve içişleri Bakanımız Süleyman Soylu mücadele ediyor. Sizden aldığı güçle yapıyor bunları. Çünkü arkasında millet var siz varsınız. mesela sadece 31 Mart meselesi değil.Vatansız mezar bile olmaz.Bayraksız olmaz. Ezansız olmaz. Bana bir ülke söyleyin Müslüman ülke olupta karışık olmayan.İşte sadece Türkiye var.Birde kendini ABD satmış Suudi Arabistan var. Her sene ABD'ye  100 milyon dolar veriyor. O halde dik durmak için Bizlere tam destek vermeniz gerekiyor.Sizlere güveniyoruz."dedi.
Ardından Boğazkale Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı sonrasında, Çarşı Mahallesi sakinlerinden eşi vefat eden Turgut Çorakoğlu'nun evine gidilerek taziye ziyaretinde bulunuldu.
Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın