OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124

MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör Gemici TOKİ Konutları sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Gelgör Gemici TOKİ Konutları sakinleriyle bir araya geldi
MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör Gemici TOKİ Konutları sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

HABER:Mustafa ULUSOY
MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ,İl genel Meclisi üyesi ve Belediye meclisi üyesi adayları ile birlikte Gemici TOKİ Konutlarını ziyaret etti.

31 Mart Yerel Seçimler öncesinde Osmancık'ın altını üstüne getiren, ayak basılmadık yer sıkılmadık el bırakmama adına çalışmalarına yoğun bir mesai anlayışı ile devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör Gemici Mahallesinde bulunan TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşları ziyaret etti.
Toki de oturan vatandaşların dertlerini dinleyen Gelgör kendilerine ulaşan vatandaşların taleplerini not alarak seçimi kazandıkları takdirde yarım kalan tüm işlerin tamamlanacağının çevre düzenlemelerinin ve yollarının son derece modern bir şekilde yapılacağının sözünü verdi. Vatandaşların yoğun ilgisine maruz kalan Gelgör memnuniyetini dile getirerek "Hemşehrilerimizin bazı talepleri oldu. Seçimden hemen sonra TOKİ'de eksik kalan hizmetleri tamamlayacağız."Şeklinde konuştu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın