OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.46045.4823
Euro6.19916.2239

Çorum ve ilçelerinde bir dizi açılışlara katılan ve ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ı ziayaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ta
Çorum ve ilçelerinde bir dizi açılışlara katılan ve ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ı ziayaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık ilçesinde MHP'ye gösterilen teveccühten dolayı MHP Adayı Ahmet Gelgör'ü ve MHP lileri ziyarete geldi.
MHP olarak önceliklerinin bu ülkenin birliği beraberliği olduğunu vurgulayan Aydın, "Birlik olmadan, dirlik olmadan son yurdunda burayı bize reva görmeyen iç ve dış mihrakların gözünü bize diktiği süreçte 15 Temmuz'dan hareketle bunu söylemek zorundayız. Çok daha dikkatli olup, önceliğimiz bayrağımızdır. Vatanımızdır. Devletimizdir. Bunlardan taviz vermeden mahalli idareler seçimlerine gireceğiz" diye konuştu.
MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın'a hitaben yaptığı konuşmada "Osmancık'a kadar gelip bizleri ziyaret etmenizden ve desteklerinden dolayı minnettarız."diyerek teşekkür etti. Gelgör; 31 Mart Mahalli idareler seçiminde ipi göğüsleyeceklerine inandıklarını belirterek MHP olarak girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını kaydetti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın'a MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, MHP Osmancık ilçe Başkanı Satılmış Karatağ, il genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri eşlik etti.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın