OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum ve ilçelerinde bir dizi açılışlara katılan ve ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ı ziayaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ta
Çorum ve ilçelerinde bir dizi açılışlara katılan ve ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık'ı ziayaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Osmancık ilçesinde MHP'ye gösterilen teveccühten dolayı MHP Adayı Ahmet Gelgör'ü ve MHP lileri ziyarete geldi.
MHP olarak önceliklerinin bu ülkenin birliği beraberliği olduğunu vurgulayan Aydın, "Birlik olmadan, dirlik olmadan son yurdunda burayı bize reva görmeyen iç ve dış mihrakların gözünü bize diktiği süreçte 15 Temmuz'dan hareketle bunu söylemek zorundayız. Çok daha dikkatli olup, önceliğimiz bayrağımızdır. Vatanımızdır. Devletimizdir. Bunlardan taviz vermeden mahalli idareler seçimlerine gireceğiz" diye konuştu.
MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın'a hitaben yaptığı konuşmada "Osmancık'a kadar gelip bizleri ziyaret etmenizden ve desteklerinden dolayı minnettarız."diyerek teşekkür etti. Gelgör; 31 Mart Mahalli idareler seçiminde ipi göğüsleyeceklerine inandıklarını belirterek MHP olarak girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını kaydetti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın'a MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, MHP Osmancık ilçe Başkanı Satılmış Karatağ, il genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri eşlik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın