OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68725.7100
Euro6.38686.4124

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Koyunbaba Mahallesi’nde bayanların misafiri oldu ve yoğun ilgi gördü.

Mahmut Özhan Arslan'a vatandaştan yoğun ilgi
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Koyunbaba Mahallesi’nde bayanların misafiri oldu ve yoğun ilgi gördü.

HABER:Mustafa ULUSOY
Koyunbaba Mahallesi’nde yoğun katılımla gerçekleşen ziyarette koyunbabalı kadınlar Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan'ı destekleyeceklerini söyleyerek: ‘’Genç başkan adayının söylemleri diğer hiçbir adayda yok. Dürüst, temiz ve liyakat sahibi görüntüsüyle kendisinden en iyi hizmeti alabileceğimizi düşünüyoruz. Bu nedenlerle İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Mahmut Özhan Arslan'ı destekleyeceğiz. ” dediler.

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Mahmut Özhan Arslan ’da ziyarette yaptığı açıklamada maddi imkanları çarçur etmeyeceklerini söyleyerek, kronikleşen sorunların çözümü konusunda işin ehli bir ekiple birlikte yola çıktıklarını belirtti. Osmancık'ı sosyal, kültürel ve ekonomik olarak tüm dinamikleri harekete geçirerek yöneteceklerini sözlerine ekleyen Arslan, parti ayrımcılığı yapmayan hakkaniyetli ve erdemli yöneticilerin işbaşına gelmesi gerektiğinin altını çizdi.


536 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın