OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389

MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ilçedeki tuğla ve kiremit fabrikalarında çalışan işçilerle bir araya geldi.

Gelgör tuğla fabrikalarında işçileri ziyaret etti
MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ilçedeki tuğla ve kiremit fabrikalarında çalışan işçilerle bir araya geldi. 
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör seçim çalışmaları kapsamında ilçede faaliyetlerini sürdüren tuğla ve kiremit fabrikalarını ziyaret etti. Gelgör yapılan ziyarette işçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Gezilen fabrikalarda işçilerle bir araya gelen Gelgör göreve geldikleri takdirde ilçede istihdama yönelik çalışmalar yapmayı hedeflediklerini belirterek işçilerle ile selamlaşıp varsa sorun ve taleplerini dinledi.
Alın terinin kendileri için kutsal olduğunu belirten Gelgör Osmancık’a katma değer katan fabrikalardaki işçilerin zorlu süreçlerden geçerek alın teri ile çalıştıklarının farkında olduklarını ifade etti. Gelgör işçilere kolaylıklar dilerek göreve geldikleri taktirde ilçede istihdama yönelik çalışmaların olacağını belirtti.
İşçilerin sempatisini kazanan Gelgör “Allah'ın izni, halkımızın teveccühleriyle belediyecilikte Osmancık’ı hak ettiği seviyelere getirmeye ve halkımıza hizmet etmeye talibiz” dedi.301 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın