OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03096.0551
Euro6.53896.5651

Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Çıplak Sanayi Esnafını ziyaret etti.


Ak Parti Adayı Çıplak Sanayi Esnafını ziyaret etti
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Çıplak Sanayi Esnafını ziyaret etti.
HABER:Mustafa ULUSOY
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Osmancık Sanayi Sitesi'ni, Ak Partililerle birlikte ziyaret etti.

Çıplak, Osmancık için sanayinin olmazsa olmaz yapılardan biri olduğunu kaydederek, "Bizi bu denli samimi sıcak karşılayan oto sanayi sitesi esnaflarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Millet belediye elele. Ancak Osmancık Sanayi Sitesi ne yazık ki, hakettiği değeri bulamıyor. Siz esnaf arkadaşlarımız bir çok sorunla mesleğinizi yapmaya çalışıyorsunuz. İnşallah 31 Mart'tan sonra başta güvenlik ve altyapı olmak üzere bütün problemlerinizi halledeceğiz" şeklinde konuştu.
Çıplak; "Haydi şimdi tam vakti! slagonu ile yola çıkan Çıplak; Türkiye'de yerel yönetimlerde ve belediyecilikte Ak Parti uzmandır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın belediye başkanlığından gelmesi dolayısıyla, belediyelere özel bir ilgi göstermektedir. İnşallah 31 Mart'tan itibaren Osmancık'ta Halkla içiçe olarak gerçek Ak hizmet dönemini,Ak belediyeciliği başlatacağız" diye konuştu.
Bizi hedeflerimizden vazgeçiremeyecekler,Diyen Çıplak: Şehrimize sanayi ve ekonomi anlamında önemli katkıları bulunan Dev Cup Karton Bardak fabrikasını ziyaret ederek . Şehrimize bu denli güzel bir fabrikayı kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Çıplak sanayi enafını ziyaretlerinde Hep beraber çalışıp katma değer üreten , dev projelerle hizmet edip adını duyuran kalkınan bir şehir olacağız.Bunu yaparken ortak bir akılla Gönül birliğiyle ve el birliğiyle gerçekleştireceğiz.Bu güzel memleketimizin emektar ustalarını küçük sanayi sitesinde ziyaret ediyoruz.Kendilerine Rabbimden bereketli kazançlar diliyorum, diyerek hatira fotoğrafları çektirdi.
456 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın