OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

AK Parti Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Cıplak, ilçede bulunan mimar, mühendis ve müteahhitlerle yemekli toplantıda bir ar


"Şehrin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz"
AK Parti Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, ilçede bulunan mimar, mühendis ve müteahhitlerle yemekli toplantıda bir araya gelerek istişare yaptı.


H
ABER:Mustafa ULUSOY
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Milletvekili Kaya, "Şehrimizin imar ve ihyasında büyük rol oynayan mimarlar, mühendisler ve müteahhitlerimiz ile bir araya gelerek, şehrimizin geleceğine yönelik istişarelerde bulunduk. Osmancık'a hep birlikte yön vereceğiz" dedi.


Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak ise ilçenin imar ve iskanını ilgilendiren her konuda mimar, mühendis ve müteahhitlerle karşılıklı görüş alışverişinde bulunacaklarını, ortak akla önem vereceklerini belirtti.
959 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın