OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Çorum Osmancık AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak esnaf ziyaretlerine devam ediyor.


AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Çıplak'tan esnaf ziyaretleri
Çorum Osmancık AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

H
ABER:Mustafa ULUSOY
Osmancık AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, beraberindeki, Ak parti Osmancık ilçe Başkanı Hakkı Güngör, AK Parti heyeti, İl genel meclisi üyesi Mehmet Yücel, Belediye Meclis üyesi Besim Özüdoğru, İl genel meclisi üyesi adayı Mehmet Turhan,Belediye Başkan aday adayı Salih Fındık,Nuri Atahan ile birlikte D-100 Karayolu Ömer Derindere Bulvarı üzerinde bulunan esnaf ve işyerlerini ziyaret ederek , vatandaşlardan 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’ye destek vermelerini istedi.

Gittiği tüm işyerlerinde büyük bir ilgiyle karşılanan Recep Çıplak, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyip not aldı. İlçede belediyecilik hizmetlerine yeni bir anlayış getirmeye hazırlandıklarını belirten Çıplak, “Birlik ve beraberlik içinde gayret gösteren arkadaşlarımızla çok çalışarak, Osmancık'ı inşallah AK belediyecilikle hak ettiği seviyelerin daha da üstüne çıkaracağız” dedi.
Ziyaretlerdeki amacının sıkıntıları yerinde öğrenmek olduğunu belirten Çıplak, “Her bölgenin isteğini orada bulunan esnaftan, orada yaşayan halktan öğrenmek daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğrenelim ki, ileride bir hizmet yapacaksak bu istekleri göz ardı etmeden, talepler doğrultusunda gerçekleştirelim. Bütün amacımız bu yönde.”şeklinde konuştu.
Osmancık AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, beraberindeki AK Parti heyeti ile birlikte çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundular. Esnaflarla kısa süreli sohbetlerde yapan Başkan adayı Çıplak esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet etti.
Başkan adayı Çıplak ve beraberindeki AK Parti heyeti, ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.662 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın