OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.57365.5959
Euro6.18786.2126

Çorum Osmancık'ta Yerel Seçimler kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör'e Osmancık halkı yoğun ilgi gösteriyor.


MHP'li Belediye Başkan Adayı Gelgör'e Yoğun İlgi
Çorum Osmancık'ta Yerel Seçimler kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör'e Osmancık halkı yoğun ilgi gösteriyor.

H
ABER:Mustafa ULUSOY
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör Güney Mahallesinde kahvehane de mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Adayı Ahmet Gelgör'ün ziyaretine MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Kemal Arslan'da eşlik etti.

Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör "Osmancık Belediyesine sahip çıkacağız, israfi önlemek, çalışmaları daha ileriye götürmek için, daha güzel, yaşanır, mutlu ve huzurlu bir Osmancık için göreve talip olduk. Osmancık'ta var olan otopark ve trafik sorunu çözeceğiz. Bayanlara yönelik olarak evde iş olmak üzere birçok alanda projeleri hayata sokacağız. Osmancık'ta çok büyük sevgi eksikliği var. İnsanlarda bezginlik var. Osmancık'ı Osmancıklılar la birlikte yöneteceğiz" ifadelerini kullandı.
Osmancık'ta MHP'ye karşı ciddi bir teveccüh olduğunu görebiliyorum. 31 Mart'ta Osmancıklılar MHP'ye 3 nedenden dolayı oy verecektir. Bunlardan bir tanesi Ülkücü Harekete gönül vermiş, MHP'nin kendi seçmeni, ikincisi Ahmet Gelgör'ün kendi ismine oy verecekler ve üçüncüsü ise Osmancık'ı bölgenin yıldızı olarak görmek isteyen memleket sevdalıları Osmancık için oy verecekler.
Biz hizmete talibiz. Diyen Gelgör "Büyüdüğümüz topraklara ve milletimize hizmet etmek bizim için en büyük bir şereftir. Niyetimiz bellidir. 50 yıllık Partimizin hizmet yolundaki kutlu yürüyüşünde Osmancık'ımızı hep birlikte ileriye götürmek. Seçimi kazanırsak milletimiz ve Osmancık için ne gerekiyorsa en iyisini yapacağız. Çünkü biz makama değil millete hizmete adayız.”dedi.
Gelgör'e Güney Mahallesinden tam destek sözü
Güney Mahallesinin hizmet alabilmesi adına mücadele vereceğini kaydeden MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, mahalle sakinlerinden destek istedi.
Güney Mahallesinde kahvehanede coşkulu ve samimi vatandaşlar tarafından karşılanan MHP Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör'e mahalle sakinlerinden tam destek sözü geldi...
962 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın