OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.57365.5959
Euro6.18786.2126

Osmancık ekonomisine birçok istihdam ve katkı sağlayacak OSET Mimarlık Mühendis bürosu yoğun katılım ve görkemli bir şekilde açıldı.

Osmancık’ta OSET MİMARLIK MÜHENDİSLİK bürosu açıldı

Osmancık ekonomisine birçok istihdam ve katkı sağlayacak OSET Mimarlık Mühendis bürosu yoğun katılım ve görkemli bir şekilde açıldı.

Osmancık Yeni Mahalle Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi Yurt İçi Kargo yanındaki adreste gerçekleşen açılışa; Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, sivil toplum kuruluşu başkanları, kamu kurum ve kuruluşların amir ve memurları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 OSET Mimarlık Mühendis bürosu açılış kurdelesini Emekli İmam Hatip Mustafa Dibek’in yaptığı duanın ardından Osmancık Malmüdürü Zeki Kapdan, Mimar Muharrem Alparslan İnal, Ömer İnal kesti.

Günün konseptine ve mesleğine uygun dizaynı ile dikkat çeken işyeri misafirler tarafından tam not aldı.

Açılışa katılan tüm bayan ve erkek misafirlerle tek tek ilgilenen Mimar Muharrem Alparslan İnal, bu özel günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek Meşhur Osmanlı şerbeti ile çeşitli pasta ve ikramlarda bulundu.

İş yeri ve mesleği hakkında bilgi veren İnal, “Tasarım, dizayn önemli ama son imzayı da biz mimarlar atıyor” dedi.

Mimar Muharrem Alparslan İnal; mimarlık mesleğinin önemine değinerek şu ifadelere yer verdi.

“Bizim gibi gençlerin özellikle geleceğe daha yenilikçi bir yaklaşımlarla bakmaları ve ufuklarının genişlemesi için bu tür meslek tercih etmelidirler. Bu nedenle de sadece dar kalıplar içerisinde kalmak yerine sosyal çevremizi genişletmek, bu alanda doğrudan ilgili olan tüm isimlerin görüşlerini alarak mimariye yön vermek gerekiyor. Öncelikle tabii ki tasarım yani dizayn çok önemli, o olmadan diğerleri gerçekleşmiyor ama son imzayı da elbette biz mimarlar atıyor” dedi.

Mimar Muharrem Alparslan İnal’a 0543 879 06 27 nolu telefondan ya da Osmancık Yeni Mahalle Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi Yurt İçi Kargo yanındaki adreste yer alan OSET Mimarlık’a gelerek ulaşabilirsiniz.  869 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın