OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82625.8496
Euro6.49246.5184

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak ilçede görev yapan basın mensuplarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Çıplak, basınla bir araya geldi
AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak ilçede görev yapan basın mensuplarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

Ak Parti Adaylığının kesinleşmesi nedeniyle AsyaTesislerinde düzenlenen yemekli basın toplantısına Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak ve parti yöneticileri de katıldı.

Başkan Adayı Recep Çıplak, gazetecilerin fedakarca, zor şartlar altında çalıştığını söyledi. Çıplak, basının siyasetçileri eleştirmesi ve yol göstermesinin de önemli olduğunu belirterek, "Osmancık basınını hep yol gösterici görüyoruz ve görmeye de devam edeceğiz. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde de halkın görüşlerini almaya devam ediyoruz. Bu görüşlerle birlikte proje çalışmalarımız hızla devam ediyor. Önümüzdeki 5 yıl boyunca da Osmancık'a neler yapacağımızı basın aracılığıyla paylaşacağız" dedi. Çıplak, medyanın ve basın çalışanlarının önemini vurgularken projeler hakkında bilgi verdi ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ise siyasetçiyle gazetecinin kaderinin aynı olduğunu söyleyerek, "İkisi de karda, kışta, yağmurda, çamurda koştururlar. Bizler çok defa  sizlerle koşturduk ve her zaman bize eşlik ettiniz, önerilerinizle destek oldunuz. Biz basınımızdan her zaman destek gördük. Aynı desteğin Recep beye de gösterileceğine eminim" dedi. Kendilerinin Osmancık Sevdalısı olduğunu dile getiren Kaya, insan odaklı çalışıyoruz, Osmancık için hep birlikte elele vererek daha da çok çalışacağız. ifadelerini kullandı.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın