OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.45065.4725
Euro6.18616.2109

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan yılbaşı akşamı polis denetleme noktalarını ve 112 ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Kaymakam Alkan nöbetçi personelin yeni yılını kutladı
Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan yılbaşı akşamı polis denetleme noktalarını ve 112 ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ve Jandarma Komutanı İrfan Sarıkaya yılbaşı akşamı ilçe giriş ve çıkışlarında görev yapan güvenlik güçleri ile 112 ekiplerini ziyaret etti.
Yapılan ziyarette uygulama noktalarındaki polis ve jandarma ekiplerinden bilgiler alan Alkan durdurulan araç sürücülerinin de yeni yılını kutlayarak trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıda bulundu.
Polis ve jandarma ekiplerine tatlı ikram eden Alkan güvenlik güçlerinde çalışmalarında başarılar diledi. Kontrol noktalarının ardından 112 ekiplerini ziyaret etti. Sağlık görevlileri ile görüşen Alkan personelin yeni yılını kutlayarak sorunlarını dinledi.

Osmancık´taki 112 istasyonunun bulundukları binanın en üst katta bulunası sebebiyle sağlık görevlilerinin vakaya çıkış süresini uzattığını dile getiren görevliler bazı vakalarda saniyelerin bile önemli olduğunu dile getirerek istasyonun giriş katlarda olması gerektiğini ifade ettiler. Sağlık görevlilerinin sorunlarını dinleyen Alkan personele çalışmalarında başarılar dileyerek yeni yılını kutladı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın