OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74035.7633
Euro6.53636.5625

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan yılbaşı akşamı polis denetleme noktalarını ve 112 ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Kaymakam Alkan nöbetçi personelin yeni yılını kutladı
Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan yılbaşı akşamı polis denetleme noktalarını ve 112 ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ve Jandarma Komutanı İrfan Sarıkaya yılbaşı akşamı ilçe giriş ve çıkışlarında görev yapan güvenlik güçleri ile 112 ekiplerini ziyaret etti.
Yapılan ziyarette uygulama noktalarındaki polis ve jandarma ekiplerinden bilgiler alan Alkan durdurulan araç sürücülerinin de yeni yılını kutlayarak trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıda bulundu.
Polis ve jandarma ekiplerine tatlı ikram eden Alkan güvenlik güçlerinde çalışmalarında başarılar diledi. Kontrol noktalarının ardından 112 ekiplerini ziyaret etti. Sağlık görevlileri ile görüşen Alkan personelin yeni yılını kutlayarak sorunlarını dinledi.

Osmancık´taki 112 istasyonunun bulundukları binanın en üst katta bulunası sebebiyle sağlık görevlilerinin vakaya çıkış süresini uzattığını dile getiren görevliler bazı vakalarda saniyelerin bile önemli olduğunu dile getirerek istasyonun giriş katlarda olması gerektiğini ifade ettiler. Sağlık görevlilerinin sorunlarını dinleyen Alkan personele çalışmalarında başarılar dileyerek yeni yılını kutladı.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın