OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.45065.4725
Euro6.18616.2109

Çorum'un Osmancık ilçe merkezinde bir vatandaşa ait etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler 3 tane tavuğu yaralayıp 4 tavuğu da telef etti.

Başıboş köpekler tavukları telef etti
Çorum'un Osmancık ilçe merkezinde bir vatandaşa ait etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler 3 tane tavuğu yaralayıp  4 tavuğu da telef etti.
Şenyurt Mahallesinde  ismini açıklamak istemeyen bir vatandaşa ait  etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler yumurta yumurtlayan 3 tane tavuğu yaralayıp 4 tavuğu da telef etti.
Bahçedeki yumurta yumurtlayan cins tavuklardan  bir kısmı sağ kurtulurken, aralarında bulunan 3 tavuk yaralandı, 4 tavuk telef oldu. Bahçe ve tavukların sahibi kendisinin bir hayvan sever olduğunu belirterek, "Ben köpekleri, kedileri daha doğrusu hayvanları çok severim,  fakat telef olan tavuklarıma çok üzüldüm. Onlardan hergün organik yumurta alıyordum." Dedi.
Yetkililerden cadde ve sokaklarda gündüz ve geceleri sürüler halinde gezen bu köpeklere çözüm bulmalarını istedi. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1269 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın