OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum'un Osmancık ilçe merkezinde bir vatandaşa ait etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler 3 tane tavuğu yaralayıp 4 tavuğu da telef etti.

Başıboş köpekler tavukları telef etti
Çorum'un Osmancık ilçe merkezinde bir vatandaşa ait etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler 3 tane tavuğu yaralayıp  4 tavuğu da telef etti.
Şenyurt Mahallesinde  ismini açıklamak istemeyen bir vatandaşa ait  etrafı tel örgü ve duvarla çevrili bahçeye giren başıboş köpekler yumurta yumurtlayan 3 tane tavuğu yaralayıp 4 tavuğu da telef etti.
Bahçedeki yumurta yumurtlayan cins tavuklardan  bir kısmı sağ kurtulurken, aralarında bulunan 3 tavuk yaralandı, 4 tavuk telef oldu. Bahçe ve tavukların sahibi kendisinin bir hayvan sever olduğunu belirterek, "Ben köpekleri, kedileri daha doğrusu hayvanları çok severim,  fakat telef olan tavuklarıma çok üzüldüm. Onlardan hergün organik yumurta alıyordum." Dedi.
Yetkililerden cadde ve sokaklarda gündüz ve geceleri sürüler halinde gezen bu köpeklere çözüm bulmalarını istedi. 1345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın